Antalya'da Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Kuruldu!
Antalya'da Ercan Öztürk başkanlığında Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği kuruldu.
Dernek kuruluş kurulu üyeleri ve Ercan Öztürk, Derneğin Melli değerlerine ve kültürüne sahip çıkarak, gelecek nesillere aktarılmasına katkıda bulunmayı amaçladığını belirterek, bu amaçla, çeşitli kültürel etkinlikler düzenlenecek, halk oyunları ve türküler öğretilecek ve bilinç aşılanmaya çalışılacağını söylediler.
Dernek kuruluş kurulu üyeleri ve Ercan Öztürk, Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Antalya'da bulunan Mellili vatandaşları bir araya getirecek.
Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği'ne üye olabilirsiniz.
Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk ve yönetim kurulu, Bucak'ta bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretlerde plaket takdim edildi. Detaylar burada...
10 yıldır geri dönüşüm işi ile uğraştığını belirten Tuncer Pelit, çöpte en çok da parası uğruna çalıştıkları ekmekle karşılaşınca üzüldüğünü belirtti. "60-70 bin TL’lik ürünün dörtte birini tüketip atıyorlar"
Antalya'da Kemer'de yaşanan kazada, ATSO Başkanı Ali Bahar ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Başkan Bahar'ın ölümü, Antalya'yı yasa boğdu.
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ve Antalya Organize Sanayi bölgesi Başkanı Ali Bahar tekne kazasında hayatını kaybetti. Ali Bahar cenazesi ne zaman ve nereden defin edilecektir. Detaylar
Burdur Antalya karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı. Detaylar haberimizde...
AK Parti Elmalı İlçe Başkanı Yunus Emre Coşkun, Elmalı-Korkuteli yol yapım çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğini ve projeye katkıda bulunanlara teşekkür etti.