Burdur / Bucak

Dernek Başkanı Ercan Öztürk ve yönetiminde Bucak'a ziyaret! Plaket takdim etti

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk ve yönetim kurulu, Bucak'ta bir dizi ziyarette bulundu. Ziyaretlerde plaket takdim edildi. Detaylar burada...

Dernek Başkanı Ercan Öztürk ve yönetiminde Bucak'a ziyaret! Plaket takdim etti

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ercan Öztürk ve yönetim kurulu, Burdur'un Bucak ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu. Başkan Öztürk, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bucak İlçe Kaymakamı Bayram Gale, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen'i ve NNC Haber'i ziyaret etti. Dernek Başkanı Ercan Öztürk, ziyaretlerde plaket takdim etti.

"HERKESİ DESTEK VERMEYE DAVET EDİYORUM"

Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Öncelikle ziyaretiniz için çok teşekkür ediyorum. Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticilerimiz bugün bizleri ziyaret etti, çok mutlu olduk. Bir Mellili olarak, Antalya’daki tüm Mellili kardeşlerimize sevgilerimizi ve saygılarımızı yollamak istiyorum. Güzel bir görüşme gerçekleştirdik, fikir alışverişinde bulunduk. Bölgemizin kültürünü yaşatmak ve uzun vadede tüm Mellili kardeşlerimize destek olmak amacıyla çok güzel bir dayanışma derneği olduğunu düşünüyoruz. Herkesi destek vermeye davet ediyorum," dedi.

"BELDEMİZE HİZMETLER KAZANDIRACAĞIZ"

Kocaaliler Belediye Başkanı İlyas Delen ise, "Kocaali Belediye Başkanı olarak böyle bir sivil toplum kuruluşunu beldemize kazandırdığı için Ercan abime teşekkür ediyorum. Herkese tekrardan hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. İnşallah beraber beldemize çok güzel hizmetler yapabiliriz. Biz buna öncü olacağız, Ercan abimiz zaten bu konuda öncülük etti ve çok güzel projelerle beldemize hizmetler kazandıracağız," ifadelerini kullandı.

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu

Dernek Başkanı: Ercan Öztürk

Başkan Yardımcısı: Hasan Yamanol

Kurucu Genel Sekreter: Osman Yıldız

Kadın Kolları Başkanı: Gonca Ushan

Sayman: Ramazan Yılmaz

Yönetim Kurulu Üyeleri: Ali Mayda, Eda Uysaler

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği, bölgenin kültürel mirasını koruma ve geliştirme amacında olup, bu ziyaretlerle desteklerini ve projelerini paylaşmaya devam ediyor.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Antalya'da Kuruldu
Yerel

Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği Antalya'da Kuruldu

Antalya'da Melli değerlerine ve kültürüne sahip çıkarak, gelecek nesillere aktarılmasına katkıda bulunmayı amaçlayan Mellililer Kültür ve Dayanışma Derneği kuruldu.

Tefenni Villas 9 Yaşında
Yaşam

Tefenni Villas 9 Yaşında

2015 Yılında Eko Turizm Konsepti ile açılan Tefenni’nin marka değeri Tefenni Villas açıldığı günden itibaren kendi geliştirerek bölgenin en önemli turizm tesisi olmuştur.

 Türker Öksüz'den teşekkür
Yaşam

Türker Öksüz'den teşekkür

Burdur Valisi Türker Öksüz, Resmi Gazete'de yayımlanan kararname ile görev yeri değiştirilen vali yardımcıları ve kaymakamlara veda mesajı yayınladı. Detaylar burada...

Burdur'un ürünleri tanıtıldı
Yaşam

Burdur'un ürünleri tanıtıldı

İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde tanıtılan 'Anadoludakiler' projesi, 81 ilin yöresel ürünlerini sergileyerek yerel kalkınmayı destekliyor. Emine Erdoğan ve Bakan Mehmet Fatih Kacır’ın katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, Anadolu’nun zengin kültürel mirası ve yerel üretim potansiyeli vurgulandı.

Burdurlular bu karpuzu çok beğeniyor
Yaşam

Burdurlular bu karpuzu çok beğeniyor

Adana'daki aşırı sıcaklar sebebiyle yanan karpuzlar, Aydın'da karpuz hasadını öne çekerken, Aydın karpuzuna olan talebi de artırdı. Ege'nin en kaliteli karpuzları Aydın'dan geliyor.

Burdur'da kaymakam ve vali yardımcılarının yerleri değişti
Yaşam

Burdur'da kaymakam ve vali yardımcılarının yerleri değişti

Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameyle Burdur'da 3 kaymakam ve 2 vali yardımcısının görev yeri değişti. Detaylar burada...