Afyonkarahisar ili İscehisar Çalışlar Köyü Kadınları Yeni Yapılan Fırın için seferber oldu.
İscehisar a bağlı Çalışlar Köyü ne yapılan koy Fırını için, kadınlar seferber olarak ellerinden gelen bütün işlere koşarak, Fırını faaliyete geçirdiler. Çalışlar ın çalışkan kadınları fırının eksikliklerini kendi imkanlarıyla yaparak her evin ihtiyacı olan ekmek ve fırınlarda pişirilen yemekler icin gayretle çalıştılar. Kendilerine emekleri için teşekkür ederiz, Fırınları Hayırlı olsun.
Burdur'un Bucak ilçesinde hizmet vermekte olan bir fırından ekmek alan vatandaş, gördüğü manzara sonrası şok geçirdi.
Kemer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı öncesinde Kemer’de faaliyette bulunan fırın ve pastanelerde denetim y
Afyonkarahisar Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ekipleri tarafından il ve ilçelerde faaliyet gösteren ekmek üretim, muhafaza, taşıma ve pazarlamasını sağlayan firmalarda çalışan personellere; ekmeklerin tekniğine uygun ve hijyenik şekilde üretilmesi, muhafazası, taşınması, pazarlanması ve genel kurallar ile ilgili eğitim çalışması yapıldı.
Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, ilçede halk ekmek fırınının açılışını gerçekleştirdi. Başkan Sertbaş, halk ekmek fırınının Türkiye'nin geleceğine yakışır bir hizmet olduğunu belirtti.
Burdur İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle fırın çalışanlarına yönelik hijyen eğitimi düzenledi.
Burdur'un Bucak ilçesinde ekmek üretim, dağıtım ve satış sektöründe çalışan personel için 'Hijyen Eğitimi' kursu düzenliyor.