Korkuteli Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Gençlik Haftası Etkinlikleri kapsamında "Bisikletini Al Gel" etkinliği düzenlendi. Etkinliğe katılan gençler, bisikletleriyle şehir turu atarak hem eğlendiler hem de sağlıklı bir şekilde spor yaptılar.
Etkinliğe katılan Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, yaptığı açıklamada: "Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Gençlik Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Bisikletini Al Gel" etkinliğine katıldık. Gençlerimizle pedal çevirdik.'' ifadelerini kullandı
MHP KORKUTELİ İLÇE BAŞKANI YAPILMIŞEV, “MHP GRUBUNUN KABUL OYUNA KARŞILIK DİĞER SİYASİ PARTİ GRUPLARININ RED OYLARI İLE TEKLİFİMİZ MECLİS GÜNDEMİNE DAHİ ALINMADI” DEDİ
Antalya Korkuteli’ne bağlı Küçükköy mahallesinde hasat öncesi arazi ve Bahçe yolları Korkuteli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapıldı.
Korkuteli Belediyesinin borçları sebebiyle Osmankalfalar köy konağının icra yoluyla satışa çıkarılacağını öğrenen belediye yetkilileri önceki dönemde görevli kişilerce yapılan yanlış işlemler sebebiyle böyle bir olayın gerçekleştiğini olayın ortaya çıkmasının ardından satışın iptal edildiği bildirildi.
Korkuteli Belediyesi Meclisi, Belediye Başkanı Saniye Caran’ın başkanlığında yeni dönemin ilk meclis toplantısını yaptı . Komisyon üyeleri belirlendi.
Korkuteli Belediyesi’nde yaşanan maaş krizi dün itibariyle sona erdi. Yaklaşık 3 aydır maaşlarını çeşitli sebeplerden dolayı alamayan belediye personeli maaşlarını dün itibariyle bayram öncesi hesaplarına yattı.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti