Konyaaltı Belediyesi 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı ilk dönemi sonunda okullarda boyama, bakım-onarım gibi çalışmalarını sürdürüyor. Konyaaltı Belediyesi en son Şehit Abdülkadir Güler Ortaokulu ve Bedriye Bileydi İlkokulu’nda dış cephe boyaması gerçekleştirdi.
Konyaaltı Belediyesi 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı ilk dönemi sonunda okullarda boyamam, bakım-onarım gibi çalışmalarını sürdürüyor. Konyaaltı Belediyesi en son Şehit Abdülkadir Güler Ortaokulu ve Bedriye Bileydi İlkokulu’nda dış cephe boyaması gerçekleştirdi.
Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı ilk dönemi sonunda Konyaaltı İlçesi’nde bulunan okullarda talep ve isteklere göre boyama, bakım-onarım gibi çalışmaları yaptıklarını söyledi. Yeni döneme okulları hazırladıklarını söyleyen Esen, ‘’Çocuklarımızın ikinci dönemde daha iyi şartlarda eğitim alabilmeleri için okullarındaki eksiklikleri belediye olarak gideriyoruz. Çocuklarımızın daha kaliteli ve güzel bir eğitim alması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öğretmen, öğrenci ve velilerimize iyi tatiller diliyorum’’ dedi.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Burdur'un Bucak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motor sürücüsü yaralandı. Yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı.
Karamanlı Ziraat Odası Başkanı Hasan Güz, sosyal medyada süt üreticilerinin karşılaştığı sorunlara dikkat çekti. Süt fiyatlarındaki düşüş ve ödeme süresinin uzaması nedeniyle çiftçilerin yaşadığı zorlukları paylaştı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, üniversite tercihi yapacak öğrencilere kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor. Detaylı bilgi için Prof. Dr. İlhan Varank Kütüphanesi'ndeki tanıtım standını ziyaret edin.