Konyaaltı Belediyesi sömerstir tatiline giren çocuklar için hafta sonu “Hamsi Balığı ve Sihirli Çiçek” adlı tiyatro oyununu sahneledi.
Konyaaltı Belediyesi yarıyıl tatiline giren çocukları tatilin ilk gününde tiyatro oyunu ile buluşturdu. Konyaaltı Belediyesi Tiyatro Akademisi’nin çocuklar için hazırladığı “Hamsi Balığı ve Sihirli Çiçek’’ adlı tiyatro oyunu çocuklar tarafından ilgiyle izlendi. Cumartesi ve pazar günü Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi’ni aileleriyle birlikte dolduran çocuklar, hamsi balığı ile sihirli çiçeğin yaşamını konu alan oyunu çok sevdiklerini belirtti.
Tiyatro Akademisi tarafından çocuklara özel sahnelenen “Hamsi Balığı ve Sihirli Çiçek” adlı tiyatro oyununun çocuk izleyiciler tarafından çok sevildiğini belirten Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Sömestir tatilinin başında çocuklarımız için oyunumuzu yeniden sahnelemek istedik. Oyuna ilgi ve katılım oldukça yoğun oldu. Çocuklarımıza yönelik etkinliklerimizi sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.
Konyaaltı Belediyesi, ilçedeki hayvan yetiştiricilerine ücretsiz ilaçlama hizmeti sunarak hayvan refahına katkıda bulunuyor. Detaylar haberimizde...
Antalya Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, sık sık Konyaaltı ilçesinde yaşayan vatandaşlarla bir araya geliyor. Başkan Kotan son olarak Hayat Park’ta vatandaşlarla buluştu
Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, Engelliler Haftası kapsamında engelli dernekleri temsilcileri ile bir araya geldi.
Antalya Konyaaltı Belediyesi işçi ve memur ücretlerinin ödenememesini bankalar arası sıkıntı derken belediyenin battı iddiası gündeme geldi
Konyaaltı Belediyesi’nde kalp sağlığı ve sağlıklı beslenme semineri düzenlendi. Seminerde vatandaşlara ve belediye personeline, kalp sağlığına yönelik en güncel bilgiler ve sağlıklı beslenme alışkanlıklarının koruyucu etkisi anlatıldı.
Konyaaltı Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 4. Kadın Oyunları Festivali “Yan Rol” adlı tiyatro oyunu ile sona erdi.