Antalya / Korkuteli

Hakan Tütüncü seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, 19 ilçede sürdüreceği seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.

Hakan Tütüncü seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.

TÜTÜNCÜ, SEÇİM ÇALIŞMALARINA BABA OCAĞINDAN BAŞLADI
TÜTÜNCÜ, “BİZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE, ÜÇLÜ OLACAĞIZ, GÜÇLÜ OLACAĞIZ”
TÜTÜNCÜ, “AK PARTİ YOLCULUĞUNUN BAŞLADIĞI İLK YERDEYİZ”
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, 19 ilçede sürdüreceği seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli’nden başladı.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, seçim çalışmaları için sahaya indi. Tütüncü, 19 ilçede sürdüreceği seçim çalışmalarına baba ocağı Korkuteli İlçesi’nden başladı. AK Parti il ve ilçe teşkilatları ile ilk önce Yakaköy’de AK Parti Antalya İl Teşkilatı kurucularından Hamza Taş’ın kabrini ziyaret eden Tütüncü, ardından köy sakinleri ile buluştu. Bozova kıraathanesinde köylülerle bir araya gelen Tütüncü, istek ve talepleri dinledi. Siyasette en büyük gücün milletin gücü olduğunu belirten Tütüncü, “Milletin kalbinde gönlünde yer alırsanız sorumluluğun üstesinden gelmek çok daha kolay olur. Biz 2009 yılında Kepez’de göreve geldiğimizde yüzde 34 oy aldık. İkinci seçimlerde yüzde 40,6, üçüncü seçimlerde 50. 5 oy seviyesine taşıdık. Bu şunu gösteriyor. Biz her seçimde halkımızın gönlündeki yerimizi, sevgimizi derinleştirdik. Sevgi nasıl elde ediliyor? Bir hizmet yapacaksın, ikincisi de gönül kazanacaksın. Allah’ın izniyle şimdi Korkuteli’nde çok güzel bir gelecek imkânı var. Ben bugün Bozova’dan ilk defa bir şey söylüyorum. Korkuteli üçlü olsun güçlü olsun. “ dedi.
BİZE GÜVENENLERİ ASLA MAHCUP ETMEDİK
“Hükümet, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Korkuteli Belediyesi el ele verirsek biz buraları çok daha güzel bir cennete çeviririz.” diyerek sözlerine devam eden Tütüncü, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin bize açtığı yoldan giderek ilçe başkanlarımızla el ele vererek, güzel çalışmalarla kampanyamızı bitireceğiz. Bu kardeşinizi Büyükşehir’e uygun gördükten sonra, 1 Nisan itibariyle ilçe başkanlarımızla, belediye başkanımızla bizde size söz veriyoruz ki; en güzel hizmetleri getireceğiz. Bugüne kadar bize güvenenleri biz asla mahcup etmedik. Verdiğimiz her sözü yerine getirdik. Arkamızda 15 yıllık Kepez Belediyesi’nin ortaya koyduğu bir performans var. “diye konuştu.
Tütüncü’nün konuşmasının ardından Bozova köylüleri istek ve taleplerini iletti. Bir köy sakininin itfaiye aracı yetersizliğini dile getirmesi üzerine Tütüncü, “Sözüm sözdür. En güzel itfaiye araçlarından birini Bozova’ya gönderiyorum.” dedi.
BABA OCAĞINDAN SESLENDİ
Tütüncü, Bozova’dan sonra Korkuteli ilçesine geçti. Korkuteli sakinleri tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Tütüncü, ilçe merkezindeki ilk ziyaretini Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’ne yaptı. MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev’i makamında ziyaret eden Tütüncü, daha sonra AK Parti İlçe Teşkilatı önünde hemşehrilerine seslendi. Tütüncü, “Yayaların yaylası, Antalya’mızın göz bebeği Korkuteli’nin güzel insanları, benim kıymetli hemşehrilerim. Bugün baba ocağındayız. Göz bebeğimizdeyiz. AK Parti yolculuğunun başladığı ilk yerdeyiz. Kutlu yolculuğun besmelesini Korkuteli’nden çekiyor olmak büyük bir onur“ diye konuştu.
AK Partinin kurucu ilçe başkanı Mustafa Akdeniz’den geçmişte teşkilat kadrolarında görev almış kişilere kadar herkesin bir arada olduğuna değinen Tütüncü, “Bugün burada AK Partinin dünü de var. Bugüne de var. “dedi.
BELEDİYE BAŞKAN ADAYINA DESTEK
Milliyetçi Hareket Partisi’nin Korkuteli Belediye Başkan adayının Sadık Önal olduğunu işaret ederek konuşmasını sürdüren Tütüncü, “Bize düşen; Sadık Önal kardeşimizi, 31 Mart’ta en güçlü şekilde seçim sandığının başına taşımaktır. O sandıktan en güçlü şekilde Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayını çıkartmaktadır. Korkuteli’ye bu yakışır. Korkuteli’ye Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığında da dikkat edin tüm zamanların rekorunu kırmak yakışır. “ diye konuştu.
BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLACAĞIZ
“ 31 Mart’ta şiir gibi bir neticeyi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Erdoğan’a göndermeye var mıyız? Diyerek sözlerini devam eden Tütüncü, “Allah’ın izniyle bunu birlikte başaracağız. 31 Mart’ta sonra beklediğiniz tüm hizmetleri yapacağız. Yerel kalkınmayı başlatacağız. Kaymak gibi asfaltları da yapacağız. Korkuteli ne istiyorsa onu da yapacağız. Üçlü olmak güçlü olmak önemlidir. Bu üçlü güç hükümet, büyükşehir ve ilçe belediyesidir. Biz birlik ve beraberlik içinde olacağız. Üçlü olacağız, güçlü olacağız. “ dedi. Korkuteli gündem  Adem durmaz

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tütüncü, "Antalya’mız için gece gündüz bal arısı gibi çalışacağız”
Yerel

Tütüncü, "Antalya’mız için gece gündüz bal arısı gibi çalışacağız”

Muratpaşa Kızılarık Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışında konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, “Antalya’mız için önümüzdeki 5 yıl boyunca, gece gündüz adeta bir bal arısı gibi çalışacak, trafikten toplu ulaşıma, Kızılarık’tan Kırcami’ne kadar imar sorunlarını çözeceğiz.” dedi.

Tütüncü, hemşehri derneklerini ziyarette bulundu
Yerel

Tütüncü, hemşehri derneklerini ziyarette bulundu

Antalya’daki hemşehri derneklerini ziyaret eden Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, 31 Mart, yerel seçimlerinin birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geçmesini, ortaya çıkacak demokratik neticenin herkes için hayırlı olmasını temenni etti.

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu
Yerel

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu

Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.

Başkan Hakan Tütüncü ,Antalya’nın Altın Çağı Projelerini açıkladı.
Yerel

Başkan Hakan Tütüncü ,Antalya’nın Altın Çağı Projelerini açıkladı.

Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’nın Altın Çağı Projelerini açıkladı.

Korkuteli Belediye Başkan Adayı Sadık Önal, “Ütopya hayaller değil gerçekçi projeler ile karşınızdayız” dedi
Yerel

Korkuteli Belediye Başkan Adayı Sadık Önal, “Ütopya hayaller değil gerçekçi projeler ile karşınızdayız” dedi

İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Allah’ın izni Antalya’da Hakan Tütüncü. Korkuteli’nde Sadık Önal Başkan olacak. Üçlü olsun Güçlü olsun.

TÜTÜNCÜ, ANTALYA’NIN ‘ALTIN ÇAĞI’ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK
Yerel

TÜTÜNCÜ, ANTALYA’NIN ‘ALTIN ÇAĞI’ PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Antalya’yı altın çağına taşıyacak 200’ün üzerindeki projeyi 29 Şubat’ta kamuoyuna açıklayacak.