Antalya

Hakan Tütüncü'nün Ardından Kepez'de Rüştü Peker Gözde Aday!

Antalya Kepez Belediye Başkanlığı için adaylar sırayla ortaya çıkarken, Hakan Tütüncü'nün ardından Rüştü Peker'in adı öne çıkıyor.

Hakan Tütüncü'nün Ardından Kepez'de Rüştü Peker Gözde Aday!

Yerel seçimlerin yaklaşması ile birlikte belediye başkan adayları birer birer belli oluyor. Antalya İli Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün 3 Dönem Kepez Belediye Başkalığından sonra AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olarak gösterilmesine kesin gözü ile bakılırken, Hakan Tütüncü’den boşalacak olan Kepez Belediye Başkanlığı için adaylar, AK Parti’ye bir bir adaylık başvurusunu yaptı.

Bu adaylar içinde geçtiğimiz genele seçimlerde AK Parti Antalya Milletvekili 12. sıra adayı olarak sahada çalışarak seçime giren , Aslen Burdurlu İşadamı Rüştü PEKER’in adı öne çıkmaya başladı. Çalışkanlığı, sempatikliği, halkın ilgi ve teveccühünü kazanan Rüştü PEKER’in, geçmişte Antalya Burdurlular Derneği Başkanlığı ve İş Adamları Dernek Başkanlıkları da bulunuyor.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Mesut Kocagöz Başkanlığında CHP Kepez belediye meclis üyeleri tam listesi
Yerel

Mesut Kocagöz Başkanlığında CHP Kepez belediye meclis üyeleri tam listesi

Mesut Kocagöz Başkanlığında CHP Antalya Kepez belediye meclis üyeleri tam listesi

Ak parti Kepez Güçlü Başkan adaylarından Rüştü Peker CHP  Kepez  Meclis Üyesi oldu
Yerel

Ak parti Kepez Güçlü Başkan adaylarından Rüştü Peker CHP Kepez Meclis Üyesi oldu

Kepez Belediye Başkan Adaylığımız engellendi.Bu duruma rağmen Aday Tanıtım Toplantısına ve Kepez'de seçim start'ı verilen toplantılara katıldım ve 10 gün sabırla bekledim.Akp yöneticileri ve Belediye Başkan Adayları tarafından hiçbir şekilde Ne arayan,ne soran,ne de haksızlığa uğramama rağmen gönlümüzü alan hiçbir yönetici olmadı.

Hasan Can Caran'dan Eşi Saniye Caran'a tam destek
Yerel

Hasan Can Caran'dan Eşi Saniye Caran'a tam destek

Başkan Caran'dan eşine tam destek CJP Korkuteli Belediye adayı olan ve seçim kurulundan veto alan Hasan Can Caran, sosyal medya hesabından basın açıklaması yaparak yaşanan süreç ile ilgili bilgi verdi.

Korkuteli  CHP Belediye de Manavoğlu çekildi Saniye Caran Aday oldu
Yerel

Korkuteli CHP Belediye de Manavoğlu çekildi Saniye Caran Aday oldu

Antalya Korkuteli CHP ilçe başkanı İsmail Karadeli resmi başvurunun ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak şunları söyledi; "Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayımız Sayın Saniye Caran 

Korkuteli CHP Saniye Caran Başkanlığında Belediye Meclis üyeleri
Yerel

Korkuteli CHP Saniye Caran Başkanlığında Belediye Meclis üyeleri

Antalya Korkuteli ilçesinde bir türlü belirlenemeye CHP Belediye Başkan adayı sorunu Akşam Manavoğlu nun istifasi ile Başkan adayı olarak Saniye Caran gündeme geldi.

CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı  Bayan Caran mı  yoksa Manavoğlu’mu
Yerel

CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Bayan Caran mı yoksa Manavoğlu’mu

CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Hasan Can Caran seçim kurulu vetosundan sonra başkanlık çıkmazı devam ediyor. Yeni aday olacakmı