Burdur

Burdur'un genç milletvekili adayları, gençlerle bir başka güzel

MAKÜ rektörlüğü döneminde fırsat buldukça öğlencilerle iç içe olmayı tercih eden Adem hoca, siyasete atılınca da gençler arasında olmaktan son derece mutlu.

Burdur'un genç milletvekili adayları, gençlerle bir başka güzel

MAKÜ rektörlüğü döneminde fırsat buldukça öğlencilerle iç içe olmayı tercih eden Adem hoca, siyasete atılınca da gençler arasında olmaktan son derece mutlu.

AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem hoca, seçim çalışmaları kapsamında Eski Adliye caddesi ve İstasyon Caddesi’ndeki kafe işletmelerini ziyaret etti ve buradaki gençlerle sohbet etti. Ziyaretlerde neşeli anlar yaşanırken Adem hoca, gençlerle teker teker sohbet etti. Adem hoca, kafe ziyaretinde gençlerle tavla ve bilardo da oynadı. Korkmaz ayrıca herhangi bir sıkıntı ve talep durumunda kendisine ulaşabilmeleri için şahsı cep telefon numarasının yazılı olduğu kartvizitlerini de gençlere verdi.

Ziyaretlerde AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem Korkmaz’a AK Parti Burdur milletvekili adaylarından Volkan Mengi, AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, AK Parti Merkez ilçe başkanı Hüseyin Okan ve partililer de eşlik etti.

AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem Korkmaz ve AK Parti Burdur milletvekili adaylarından Volkan Mengi, ziyaretlerin sonunda İstasyon Caddesi’nde yağmur altında açıklamalarda bulundu.

“Öğrencilerle bir araya gelince kendimi çok mutlu hissettim”

Gençlerle bir araya geldiği için mutlu olduğunu ifade eden AK Parti Burdur Milletvekili adayı Adem hoca, “İstasyon Caddesi’ndeyiz, hafif de yağmur yağıyor. Seçim çalışmalarına yağmur, yaş, çamur demeden çalışmalarımızı görüyorsunuz devam ediyoruz. Ama Gençlerimizle beraberiz. Çok sayıda üniversiteli gençlerimiz var burada. Sanıldığının aksine gençlerimiz siyaseti takip ediyor ve ilgi gösteriyor. Bunu bizimle yaptıkları sohbetlerden anlıyoruz. Biliyorsunuz bu dönem AK partinin Burdur milletvekilleri adaylarının hepsi genç. O yüzden gençlerle daha rahat iletişim kurabiliyoruz ve anlaşabiliyoruz. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin gençliği tamamen “Adem hoca” diyor, ‘Volkan Mengi’ diyor. Sağ olsunlar gençler bizi çok iyi karşılıyorlar. Uzun zamandır köy, kent, kır, esnaf derken ilk defa öğrencilerle bir araya gelince kendimi çok mutlu hissettim. Çok karışık ve karmaşık duygular içerisindeyim. Bu benim için özel bir an oldu. Birkaç saattir çok neşelendim, çok mutlu oldum. Bir de öğrencilerimizin hepsinin beni tanıyor olması, çoğuyla sosyal medyadan görüşmüş olmamız ve hepsinin de memnuniyet ifade etmiş olması benim için ayrı bir gurur oldu. Onun için de mutlu olduk.” dedi.

“Burdur’umuz için büyük hedefler, büyük hayallerimiz var”

AK Parti Burdur Milletvekili adayı Volkan Mengi ise, “Bende hocamın söylediklerine katılıyorum. Gerçekten çok güzel oldu. Öğrencilerin Adem hocama karşı çok büyük bir teveccühü var. Gençler, genç bir ekibi karşılarında görünce daha da heyecanlanıyor. İnşallah Burdur’umuz için büyük hedefler, büyük hayallerimiz var. Hepsinin peşinde sırayla koşacağız ve Cumhurbaşkanımızın da desteğiyle hepsinin gerçekleştireceğiz. Burdur birçok şeyi hak ediyor. Adem hocamlar beraber hepsini gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Burdur'un genç milletvekili adayları, gençlerle bir başka güzelBurdur'un genç milletvekili adayları, gençlerle bir başka güzelBurdur'un genç milletvekili adayları, gençlerle bir başka güzelBurdur'un genç milletvekili adayları, gençlerle bir başka güzelBurdur'un genç milletvekili adayları, gençlerle bir başka güzel

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tren seferine davet edilmemek eksiklik
Yerel

Tren seferine davet edilmemek eksiklik

Burdur Milletvekili Adem Korkmaz, Göller Güller Ekspresi'nin ilk seferine Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'in davet edilmemesini eksiklik olarak değerlendirdi.

Bucak Seyir Terası, şehre değer katacak
Yerel

Bucak Seyir Terası, şehre değer katacak

AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz, Bucak Seyir Terası temel atma töreninde yaptığı konuşmada, seyir terasının şehre değer katacak önemli bir hizmet olduğunu söyledi. Detaylar haberimizde...

Burdur Ak Parti istişare toplantısı gerçekleşti
Yerel

Burdur Ak Parti istişare toplantısı gerçekleşti

Burdur Milletvekili Adem Korkmaz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla istişare toplantısının gerçekleştiği duyurdu

Ak Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz'dan Bütçe Paylaşımı
Yerel

Ak Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz'dan Bütçe Paylaşımı

Ak Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz 15 günlük bütçe maratonunun ardından sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür etti...

Ak Parti Milletvekili Adem Korkmaz'dan Şehit Ailelerine Başsağlığı mesajı
Yerel

Ak Parti Milletvekili Adem Korkmaz'dan Şehit Ailelerine Başsağlığı mesajı

Ak Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Kuzey Irak'ta Şehit olan askerlerin ailelerine başsağlığı diledi.

Adem Korkmaz'dan  Mehmet Akif Ersoy mesajı
Yerel

Adem Korkmaz'dan Mehmet Akif Ersoy mesajı

Burdur Ak parti Milletvekili Adem Korkmaz yaptığı paylaşımla milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy'un doğum gününü kutladı.