Burdur'da hizmet veren Burdur Devlet Hastanesi, uzman hekimlerle kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Göz Hastalıkları Uzmanı Büşra İşleyen Burdur Devlet Hastanesi'nde göreve başladı.
Burdur Devlet Hastanesi tarafından yapılan açıklamada, " Göz Hastalıkları Uzmanı Büşra İşleyen hastanemizde göreve başlamış olup, alanında uzman hekimler ile kadromuz güçlenmeye devam etmektedir. Hasta kabulüne başlayan doktorumuza başarılar diler, İlimiz ve hastalarımız için hayırlı olmasını temenni ederiz. " ifadelerine yer verildi.
Bucak Devlet Hastanesi'nde uzun süredir devam eden Göz Hastalıkları Uzmanı açığı Op. Dr. Kadir Bilgen'in atanmasıyla sona erdi. Op. Dr. Bilgen bugün itibarıyla hastalara hizmet vermeye başladı.
Burdur'da Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı
Burdur MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur'a müjde! Dereboğazı ve Tek çeşmeleri yeniden açıldı. Burdur İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, geçici olarak kapatılan çeşmelerden alınan son numunelerin temiz çıkması sonucu çeşmelerin yeniden kullanıma uygun olduğu tespit edildi.
Bucak, Çavdır ve Yeşilova Belediye Başkanları, Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav ile yatırımlar ve projeler hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdi.
Burdur Bucak'ta trafik kazası meydana geldi. Burdur'un Bucak ilçesinde otomobil ile çarpışan hafif ticari aracın köprüde asılı kalması sonucu itfaiye tarafından kurtarılan 3 yaralı hastaneye kaldırıldı.