Bucak Devlet Hastanesi, Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Kadir Bilgen'in hastaneye atandığını duyurdu. Op. Dr. Kadir Bilgen bugün itibarıyla göreve başladı.
Hastaneden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
"Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Kadir Bilgen Hastanemizde Göreve Başlamıştır.
Doktorumuza ''Hoş Geldin'' diyor, görevinde başarılar diliyoruz."
Bucak Devlet Hastanesi hemşiresi Yasemin Vicir, özverisi, fedakarlığı ve mesleki yetkinliği ile "Yılın Hemşiresi" seçildi. Emine Erdoğan Hanımefendi ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın da katıldığı törende Vicir'e ödülü takdim edildi.
2020 yılından bu yana yamaç paraşüt pilotluğu yapan Esin Karayel, Bademağacı'nda uçuş esnasında kaza yaptı ve L1 kemiğini kırdı. Kaza sonrası Bucak Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Karayel, Tanzer Bey ve ekibi tarafından ameliyat edildi.
Bucak Devlet Hastanesi Enfeksiyon Kontrol Komitesi tarafından 5 Mayıs Dünya El Hijyeni Günü kapsamında etkinlik düzenlendi.
Bucak Devlet Hastanesi, uzman hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Ali Cihan YİĞİTER göreve başladı.
Burdur'da bir ilk! Bucak Devlet Hastanesinde uygulandı. Bucak Devlet Hastanesi, Burdur'da ilk kez uygulanan etkin Parkinson tedavi seçeneklerini duyurdu. Sanal asistan Dr. Meltem aracılığıyla hastalara detaylı bilgi veriliyor.
Bucak Devlet Hastanesi başhekimlik görevi kim getirildi? Bucak Devlet Hastanesi başhekimi kimdir? Bucak Devlet Hastanesi Başhekimi Tanzer Gökkara kimdir? İşte detaylar...