Burdur'da 20 yaşındaki genç adam, paintball oynarken kalp krizi geçirmesinin ardından hastaneye kaldırıldı.
Olay, 6 Mart Pazartesi günü saat 16:30 sularında Burdur Merkez'de meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre, Burdur'da bir oyun alanında arkadaşları ile birlikte paintball oynayan 20 yaşındaki M.T.S, bir anda yere yığılınca arkadaşları tedirgin oldu. Bir anda genç adamın fenalaşmasının ardından 112 Acil Çağrı Merkezine yapılan ihbar üzerine bölgeye ambulans sevk edildi.
İlk müdahalesi oyun alanında yapılan M.T.S. Burdur Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan müdahalelerle hayata döndürülen genç adam yoğun bakım servisine kaldırıldı. Durumunun ciddi olduğu öğrenilen M.T.S, Isparta'ya sevk edildi.
NNC Medya Ailesi olarak, rahatsızlanan genç adama Allah'tan acil şifalar dileriz...
Burdur'un Bucak ilçesinde oğlunu ailesi yardımıyla kaçırdığı iddia edilen kadın tutuklanarak, ceza evine gönderildi.
Burdur Çavdır'da eski muhtar, ikinci eşini tüfekle vurarak ağır yaraladıktan sonra kendini vurdu. Olayın detayları için tıklayın.
Burdur Gölhisar'da gece saatlerinde sokakta bıçak taşıyan 3 şahıs, iş yerinin reklam afişine saldırıda bulunarak kaçtı. Güvenlik kameraları anları kaydetti. Detaylar haberimizde.
Burdur’da Kasım ayında bir evde 154 bin TL değerinde ziynet eşyası çalan kadın polis ekipleri tarafından yakalandı. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesinde yunus ekipleri tarafından şüphe üzerine durdurulan araçta 100 bin TL'nin üzerinde uyuşturucu madde ele geçirilen 3 şahıs tutuklandı.
Burdur'un Çeltikçi ilçesine bağlı köyde çobanlık yapmakta olan kardeşlere ait 40 adet küçükbaş hayvan telef oldu.