Burdur

Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!

Burdur Gölhisar'da gece saatlerinde sokakta bıçak taşıyan 3 şahıs, iş yerinin reklam afişine saldırıda bulunarak kaçtı. Güvenlik kameraları anları kaydetti. Detaylar haberimizde.

Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!

Burdur’un Gölhisar ilçesinde gece vakti ellerinde bıçak ile sokakta geçen 3 şahıs, keyif için bir iş yerinin reklam afişini parçalayıp yollarına devam etti ama o anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Burdur’un Gölhisar ilçesinde Ziraat Mühendisliği yapan Musa Çelikbaş (30), sabah Çeşme Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan iş yerine geldiğinde iş yerine ait reklam afişinin parçalandığını gördü. Afişin nasıl bu hale geldiğini görmek için güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen Çelikbaş, gördükleri karşısında neye uğradığını şaşırdı. Çelikbaş kayıtlarda; gece saatlerinde yoldan geçen kimliği belirsiz 3 şahıstan birinin reklam afişine yumruk sallarken, arkasından gelen bir başka şahsın ise elinde bulunan kama tarzı bir bıçak ile afişi parçaladığı, daha sonra yoluna devam ettiği ve bir anda arkasına dönerek en arkadan yürüyen arkadaşına bıçağı gösterdiği anlar ile karşılaştı.

Görüntüleri izledikten sonra polis ekiplerini arayan Musa Çelikbaş, olayı gerçekleştiren şahıslardan şikayetçi oldu. Konu hakkında açıklama yapan iş yeri sahibi Musa Çelikbaş, "İş yerimin önünde reklam amacıyla koyduğumuz bir reklam afişimiz var. Sabah geldiğimde bu afişin parçalanmış olduğunu gördüm. Acaba biri geçerken mi çarptı diye merak edip kamera kayıtlarını inceledim. Kamerada 3 gencin ellerinde büyük bir bıçak ile afişe düşman gibi saldırdığını gördüm. Amaçlarının ne olduğunu bilmiyorum ama pek sağlıklı görünmüyorlardı. Bu olayı gerekli güvenlik güçlerine bildirerek şikayetçi oldum. Yapılması gereken işlemleri yapacaklar. Gençlerin buralı olduklarını düşünmüyorum. Muhtemelen dışarıdan gelen gençlerimiz olduğunu düşünüyorum. Gecenin bir saatinde ellerinde bıçak ile sokaklarda gezmeleri hoş bir olay değil. O saatte çoluğumuz çocuğumuz da sokaklarda oluyor, afiş yerine onlara da saldırabilirlerdi. Ben bu davranışı gençlere yakıştıramadım" dedi.

Polis ekipleri olayı gerçekleştiren şahısları yakalamak için çalışma başlattı.

Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!Geceleyin Sokakta Bıçaklı Şahıslar İş Yerinin Reklam Afişini Parçaladı!

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Yaşlı çift hüzne boğdu
Yaşam

Yaşlı çift hüzne boğdu

Burdur'da Atatürk Mahallesi'nde yaşayan yaşlı bir çift, evlerinde doğalgaz sızıntısı sonucu hayatını kaybetti. Olayda hayatını kaybeden çiftin yakınları büyük üzüntü yaşadı.

 2 katlı ev kullanılamaz hale geldi
Yaşam

2 katlı ev kullanılamaz hale geldi

Burdur'un Ağlasun ilçesinde Emine K.'ye ait 2 katlı evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesine rağmen söndürülemedi. Yangında ev kullanılamaz hale geldi.

 Keçi ağılında çoban hareketsiz bulundu
Yaşam

Keçi ağılında çoban hareketsiz bulundu

Burdur'un Halıcılar Köyü'nde meydana gelen olayda, Cihan K. (44) isimli çoban, keçi ağılında tüfekle vurulmuş halde ölü bulundu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Gölhisar CHP Belediye Başkan Adayı Belli oldu
Yerel

Gölhisar CHP Belediye Başkan Adayı Belli oldu

Gölhisar CHP Belediye Başkan adayı İbrahim Bütün oldu. İl genel meclis üyeleri belli oldu..

İYİ Parti Gölhisar Belediye Başkan Adayı Nizamettin Can oldu
Yerel

İYİ Parti Gölhisar Belediye Başkan Adayı Nizamettin Can oldu

Gölhisar Iyi Parti Belediye başkan adayı Nizamettin Can'dan ilk açıklama

Yeşilova Salda Kayak Merkezi'nde Kar Yağışı
Magazin

Yeşilova Salda Kayak Merkezi'nde Kar Yağışı

Kar hasreti çeken Burdur Yeşilova Salda kayak merkezine Kar yağışı başladı.