Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Kitap Fuarı, 24 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonu'nda ziyarete açık olacak.
Burdur Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Kitap Fuarı 24 Kasım’da Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda açılıyor.
Kitap fuarıyla ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Bu yıl 11. sini gerçekleştireceğimiz kitap fuarımızda geçtiğimiz senelerde olduğu gibi yine gençlerimizi, çocuklarımızı, okumayı seven tüm vatandaşlarımızı kitapla buluşturacağız. Tüm hemşerilerimizi fuarımıza, kitapla ve yazarlarımızla buluşmaya davet ediyorum” dedi.
7’den 70’e tün kitapseverlere hitap edecek olan fuarda bu yıl aralarında Ahmet Ümit, Hayat Özlem Kayalı, Ahmet Haldun Terzioğlu, Sinan Yağmur, Dilek Cesur, Serhat Yabancı, Işıl Işık, Şükrü Erbaş, Füsun Önal, Eray Hacıosmanoğlu, Saygı Öztürk, Sinan Akyüz gibi isimlerin olduğu birbirinden değerli yazarlar, imza günlerine katılacak.
24 Kasım Cuma günü açılışı yapılacak olan 11. Kitap Fuarı 3 Aralık Pazar gününe kadar 10.30-21:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.
Bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli kültür etkinliklerinden olan Antalya Kitap Fuarı, kitapseverlerden yoğun ilgi görüyor.
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Resul Emrah Şahan, Hasan Akgün ve diğer önemli isimlerle görüşerek projeler ve yerel yönetim konularında fikir alışverişinde bulundu.
Seyir Tepesi'nde düzenlenen gecede, Korkuteli'nin önemli isimleri bir araya geldi. Başkan Saniye Caran'a plaket takdim edilen gecede, Korkuteli manzaralı toplu fotoğraflar da çekildi. #Korkuteli #ANTKORDER #SeyirTepesi #Buluşma #BaşkanSaniyeCaran #Plaket #KorkuteliManzarası
Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde meslekte 50 yılını dolduran hukukçuların katılımıyla "Duayenler Buluşması" gerçekleştirildi.
Bucak’ta köy mahalle ve belde muhtarlarına 2024 yılı muhtarlar istişare semineri düzenlendi.
Bucak Orman İşletme Müdürlüğü, 14 Mayıs 2024 Salı günü saat 12:00'de emekli personelleri buluşmaya davet ediyor. Buluşma işletme müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde.