Burdur'da jandarma ekipleri tarafından yapılan denetimlerde 15 binden fazla araç denetlenirken, 251 araç/sürücüye ceza uygulanırken, 80 araç trafikten men edildi.
Bu kapsamda Burdur İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 01-10 Ocak 2024 tarihlerinde Trafik Güvenliğine Yönelik Denetim ve Eğitim Faaliyetleri, (21) J. Trafik Timi ve (60) personelin katılımı ile icra edilmiştir.
Uygulamalar sonucunda (15.805) araç ve sürücü kontrol edilmiş, (251) araç ve sürücüye ceza uygulanmış, (80) araç trafikten men edilmiş, (335) vatandaşa, (905) öğrenciye trafik güvenliğine yönelik eğitim verilmiş olup, (681) broşür dağıtılmıştır.
Burdur İl Ticaret Müdürlüğü tarafından “Piyasa Gözetimi ve Denetimi” çalışmalarına kapsamlı bir şekilde devam edilmektedir.
Burdur'da uygulanan yaya öncelikli geçiş uygulaması kapsamında 19 araç ve sürücüsüne trafik cezası uygulandı. Detaylar haberimizde...
Antalya’da faaliyet gösteren günübirlik kiralanan ev, daire, apartlara yönelik denetim yapıldı.
Burdur'un Bucak ilçesinde emniyet ekiplerince yapılan Huzur Operasyonunda çok sayıda umuma açık yer denetlenirken, 4 farklı noktada da yol uygulaması yapıldı.
Burdur İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Birimleri tarafından 16-20 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılan trafik denetimlerinde 553 araç kontrol edildi.
Burdur Belediyesi Zabıta Ekipleri, vatandaşların kullanım alanı olan kaldırımların iş yerleri tarafından işgal edilmesinin önüne geçmek için denetimlerini sürdürüyor.