Türkiye Yardım Sevenler Derneği (TYSD) Burdur Şubesi öncülüğünde hayırseverlerin katkılarıyla TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu'na yapılacak olan "TYSD 96. Yıl Kütüphanesi" donatım protokolü imzalandı.
Valimiz Sn. Türker Öksüz, Dernek Başkanı Işık Berberoğlu ve yönetiminin şahsında, eğitime katkı sağlayan hayırsever vatandaşlara teşekkür ederek, okulumuza kazandırılacak kütüphanenin hayırlı olmasını diledi.
Protokol törenine Vali Türker Öksüz başta olmak üzere İl Milli Eğitim Müdürü Muhammed Özdemirci, TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu Müdürü Hanım Aktaş, TYSD Burdur Şubesi Başkanı Işık Berberoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Aynur Çöllü, Aysel İyigün katıldı.
Burdur'da Türkiye Yardım Sevenler Derneği Burdur Şubesi öncülüğünde Güler Berberoğlu ve Güzin Arıç tarafından tefrişatı tamamlanan TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu kütüphanesi törenle açıldı.
Burdur’un Gölhisar ilçesine bağlı bir Köyde, gizemli hayırsever, Köyde bulunan bir bakkala gelerek vatandaşların yaklaşık 1 Milyon liralık veresiye borcunu ödedi.
Antalya Valiliği’nde, Korkuteli ilçesine inşa edilecek Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi için protokol imzalandı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, şehidimiz Mehmet Dönder'in kardeşleri Mustafa Dönder ve Yaşar Işıklı, Gümüş Ailesi ve kızları Fatma Gümüş, Hayırsever Sarı ve Topay ailelerinin evlatları Ayşe Topay ve Ömer Sami Topay'ı kabul etti.
Kızılkaya'da yaşayan Murat ÖNAL'ın oğlu Halil, hayırsever iş insanı Halil MUTLU'nun bağışladığı akülü sandalyeyle hayata yeniden bağlandı.
İzmir Burdurlular Derneği, gelenek haline getirdi 275 aileye gıda ve erzak yardımında bulundu. İşte detaylar..