Bucak Belediyesi'nin yeni projesi Yunus Emre Seyir Kafesi hizmete açıldı! Muhteşem Bucak manzarası eşliğinde çay, kahve ve kahvaltı keyfi için Yunus Emre Seyir Kafesi'ni ziyaret edin.
BUCAK BELEDİYESİ YUNUS EMRE SEYİR KAFESİ HİZMETE AÇILDI
Bucak Belediyesi tarafından Yunus Emre Seyir Kafesi hizmete açıldı. Bucak Belediyesi tarafından Yunus Emre Tepesinde hayata geçirilen kır düğün salonunun olduğu alanda hizmet vermeye başlayan kafe misafirlerini ağırlamaya başladı.
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal yaptığı açıklamada, “Şehrimize yeni kafeler ve sosyal donatı alanları kazandırıyoruz. Bu çerçevede eski adliye binamızın yanında hayata geçirdiğimiz Aile çay bahçemizden sonra şimdi de uzun yıllardır atıl duran Yunus Emre Tepesinde şık iç tasarımı ile çok güzel bir kafeyi vatandaşlarımızın hizmetine açtık. Ramazan boyunca kafemiz 18:00-23.00 saatleri arasında hizmet verecek. Ramazandan sonra normal düzende işleyecek. Bunun yanında ilk etapta çay, kahve gibi sıcak içeceklerle vatandaşlarımız güzel bir Bucak manzarasında çaylarını yudumlayacaklar. Bayram sonrası ise kahvaltı, sıcak ve soğuk içeceklerle Yunus Emre Seyir Kafemiz hizmet verecek” dedi.
Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, Bucak Seyir Terası'nda incelemelerde bulunarak çalışmaların devam edeceğini söyledi. Seyir terası ile ilgili detaylar haberimizde.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Bucak Seyir Terası projesinin temel atma töreninde konuştu. Seyir terasının Bucak'a önemli bir sosyal yaşam alanı kazandıracağını söyledi.
AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Seyir Terası temel atma töreninde yaptığı konuşmada, seyir terasının ilçenin turizm potansiyelini artıracağını söyledi.
Bucak Kaymakamı Bayram Gale, Bucak Seyir Terası temel atma töreninde yaptığı konuşmada, seyir terasının ilçenin güzelliğini dünyaya göstereceğini söyledi. Detaylar haberimizde..
AK Parti Burdur Milletvekili Adem Korkmaz, Bucak Seyir Terası temel atma töreninde yaptığı konuşmada, seyir terasının şehre değer katacak önemli bir hizmet olduğunu söyledi. Detaylar haberimizde...
Burdur'un Bucak ilçesine kazandırılacak olan Bucak Seyir Terası, ilçenin turizm potansiyelini artıracak önemli bir proje olacak. Seyir terası, ilçenin eşsiz manzarasını seyredebileceğiniz yeni bir yaşam alanı olacak. Detaylar haberimizde....