Bucak Müftülüğüne bağlı Merkez Erkek Kur'an Kursu ve Yeni Mahalle Kız Kur'an Kursunda hafızlığını tamamlayan ve 2024 yılı Ocak ayında yapılan Hafızlık Tespit Sınavı'nda başarılı olan öğrencilere Bucak İlçe Müftüsü İbrahim Keser belgelerini takdim etti.
Hafızlığını tamamlayıp girdikleri sınavda başarılı olan Yunus Emre Sarıcan, Yusuf Erdoğan Besdilli, Tahsin Alış, Şaban İnan, Muhammed Mustafa Bülbül, Ali İhsan Alış ve Feyza Koca’ya Diyanet İşleri Başkanlığı, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğünce hazırlanıp gönderilen Hafızlık Belgeleri İlçe Müftüsü İbrahim Keser tarafından takdim edildi.
Öğrencilere hafızlık belgelerini takdim eden İlçe Müftüsü Keser, “Kur'an kursumuzda hafızlığını tamamlayarak girdiği sınavda başarılı olan ve hafızlık belgesi almaya hak kazanan kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Hamele-i Kur'an olan kardeşlerimizin, bundan sonraki hayatında Kur'an'ın ve İslam'ın hadimi olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Onu yetiştiren anne babasına, Kur'an kursu öğreticilerine teşekkür ediyorum.” Sözlerini kullandı.
Bucak Müftülüğüne bağlı Hacı Sarılar Camiinde Cami İmam Hatibi Şahin Gürcan tarafından 7’den 70’e Kur’an-ı Kerimi öğrenmek isteyenlere yönelik gerçekleştirilen kursta Kur’an-ı öğrenen 217 kursiyer için belge dağıtım töreni düzenlendi.
Bucak'ta Oğuzhan Kuran Kursu, Ravza Kuran Kursu ve Mehmet Akif Kuran Kursu 4-6 yaş sınıflarının yılsonu programı yapıldı.
Bucak Müftülüğüne bağlı Hacı Sarılar Camiinde Cami İmam Hatibi Şahin Gürcan tarafından 7’den 70’e Kur’an-ı Kerimi öğrenmek isteyenlere yönelik gerçekleştirilen kursta Kur’an-ı öğrenen 217 kursiyer için belge dağıtım töreni düzenlendi.
Bucak'ta Oğuzhan Kuran Kursu, Ravza Kuran Kursu ve Mehmet Akif Kuran Kursu 4-6 yaş sınıflarının yılsonu programı yapıldı.
Müftülük Vaizi Kadriye Altınkaynak tarafından Barbaros Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine yönelik eğitimlere devam ediyor.
iftar öncesinde NNC Haber üzerinden yayınlanan canlı yayında Bucak İlçe Müftülüğü iftar öncesi programı sizlerle. İşte canlı yayın