Bucak'ta Oğuzhan Kuran Kursu, Ravza Kuran Kursu ve Mehmet Akif Kuran Kursu 4-6 yaş sınıflarının yılsonu programı yapıldı.
Program İlçe Müftüsü İbrahim Keser'in açılış konuşması ve İlçe Kaymakamı Bayram Gale'nin konuşmaları ile devam etti.
Kuran Kursu öğreticileri ve öğrencilerinin hazırladığı, yıl boyunca öğrendikleri bilgiler ile kazanımlarını sergiledikleri zengin içerikli program, misafirler ve öğrenci ailelerinin yoğun ilgisi ile karşılandı.
Program sonunda tüm öğrenciler ve öğreticilerin sahnede toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirerek program sona erdi.
Bucak Müftülüğüne bağlı Hacı Sarılar Camiinde Cami İmam Hatibi Şahin Gürcan tarafından 7’den 70’e Kur’an-ı Kerimi öğrenmek isteyenlere yönelik gerçekleştirilen kursta Kur’an-ı öğrenen 217 kursiyer için belge dağıtım töreni düzenlendi.
Bucak'ta Oğuzhan Kuran Kursu, Ravza Kuran Kursu ve Mehmet Akif Kuran Kursu 4-6 yaş sınıflarının yılsonu programı yapıldı.
Bucak Müftülüğüne bağlı Hacı Sarılar Camiinde Cami İmam Hatibi Şahin Gürcan tarafından 7’den 70’e Kur’an-ı Kerimi öğrenmek isteyenlere yönelik gerçekleştirilen kursta Kur’an-ı öğrenen 217 kursiyer için belge dağıtım töreni düzenlendi.
Bucak Müftülüğüne bağlı Merkez Erkek Kur'an Kursu ve Yeni Mahalle Kız Kur'an Kursunda hafızlığını tamamlayan ve 2024 yılı Ocak ayında yapılan Hafızlık Tespit Sınavı'nda başarılı olan öğrencilere Bucak İlçe Müftüsü İbrahim Keser belgelerini takdim etti.
Müftülük Vaizi Kadriye Altınkaynak tarafından Barbaros Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine yönelik eğitimlere devam ediyor.
iftar öncesinde NNC Haber üzerinden yayınlanan canlı yayında Bucak İlçe Müftülüğü iftar öncesi programı sizlerle. İşte canlı yayın