Burdur

Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'e muhtarlardan ziyaret

Çeltikçi ilçesi ve köy muhtarları, Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'i ziyaret ederek bölgenin tarımsal kalkınması için istişarelerde bulundular.

Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal Özel'e muhtarlardan ziyaret

Çeltikçi Mahalle ve Köy muhtarları ziyareti... Çeltikçi Merkez Cami Mahallesi Muhtarı Mustafa BÜLBÜL, Çeltikçi Merkez Konak Mahallesi Muhtarı Mustafa Ali ÇAKIR, Bağsaray Köyü Muhtarı, Erkan ÖZDAMAR, Çebiş Köyü Muhtarı Harun ACAR ve Kuzköy Muhtarı Arif ALTAŞ 'dan oluşan heyet Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal ÖZEL'i ziyarette bulundular.

Çeltikçi ilçesi ve köylerinde tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarımsal kalkınmanın sağlanması açısından Bucak Ziraat Odası ve Çeltikçi merkez köy muhtarlıkları ile birlikte iş birliği içerisinde bölgenin tarımsal gelişimine yönelik yapılması gereken konular istişare edildi.

Bucak Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, " 31 Mart 2024 Mahalli İdare seçim sonucunda yeni dönem göreve seçilen muhtarlarımızı tebrik ediyoruz . Görevlerinde başarılar diler, ziyaretlerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. " ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur'da Köylüler Arsa ve Ev Sorunu Yaşıyor! Akbulut Bakan Özhhaseki'den Cevap İstiyor!
Yerel

Burdur'da Köylüler Arsa ve Ev Sorunu Yaşıyor! Akbulut Bakan Özhhaseki'den Cevap İstiyor!

CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, artan inşaat maliyetleri nedeniyle ev yapamayan veya taksitlerini ödeyemeyen köylüler için soru önergesi verdi. Detaylar haberimizde...

BİF Gönüllüler Üyesi Köydeki Öğrencileri Mutlu Etti!
Yerel

BİF Gönüllüler Üyesi Köydeki Öğrencileri Mutlu Etti!

Bucak İşletme Fakültesi'nin "BİF Gönüllüler" üyesi öğrenciler, Bucak Gençlik Merkezi gönüllüleri ile birlikte Karacaören Köyü'ndeki Ümmü Yaman İlk/Ortaokulu'na bir ziyaret gerçekleştirdi.

Korkuteli  Dereköy 'e Çok amaçlı salon yapılıyor
Yerel

Korkuteli Dereköy 'e Çok amaçlı salon yapılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Dereköy Mahallesi’nde 1443 metrekare alan üzerinde 561 metrekare kapalı alana sahip olacak çok amaçlı salon inşa ediyor. Yaklaşık 17 milyon TL’lik bir yatırım bedeli ile tamamlanacak olan çok amaçlı salonun içerisinde mutfak, hazırlık odası ve tuvaletler de bulunacak.

TÜİK: Türkiye'de 2023'te Çiğ Süt Üretimi Azaldı
Yerel

TÜİK: Türkiye'de 2023'te Çiğ Süt Üretimi Azaldı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre, 2023 yılında Türkiye'de çiğ süt üretimi bir önceki yıla göre %0,4 azalarak 21,48 milyon tona geriledi. Detaylar haberimizde...

Köylüler Toplandı  Dereköy’de Kömür Ocağı İstemiyoruz
Yerel

Köylüler Toplandı Dereköy’de Kömür Ocağı İstemiyoruz

Antalya ili Korkuteli ilçesi Dereköy’de Kömür Ocağı İstemiyoruz Korkuteli gündemini uzun süredir meşgul eden Dereköy yaylasına kömür madeni açılmasına karşı yaklaşık 5 yıldır mücadele veren Dereköy’de, önceki gün yeniden ilgili alanda yeniden keşif yapıldı

Kuyucak Köyü, lavanta tarlaları, ekrandan taşan o güzel kokular… 
İş Dünyası

Kuyucak Köyü, lavanta tarlaları, ekrandan taşan o güzel kokular… 

Isparta'nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kuyucak Köyü, Türkiye'nin en önemli lavanta üretim merkezlerinden biri olarak biliniyor. Bu köy, Isparta şehir merkezine yaklaşık 50 kilometre, Süleyman Demirel Havalimanı'na ise 25 kilometre mesafede bulunuyor