Çeltikçi Mahalle ve Köy muhtarları ziyareti... Çeltikçi Merkez Cami Mahallesi Muhtarı Mustafa BÜLBÜL, Çeltikçi Merkez Konak Mahallesi Muhtarı Mustafa Ali ÇAKIR, Bağsaray Köyü Muhtarı, Erkan ÖZDAMAR, Çebiş Köyü Muhtarı Harun ACAR ve Kuzköy Muhtarı Arif ALTAŞ 'dan oluşan heyet Bucak Ziraat Odası Başkanı Bilal ÖZEL'i ziyarette bulundular.
Çeltikçi ilçesi ve köylerinde tarımsal üretimin geliştirilmesi, tarımsal kalkınmanın sağlanması açısından Bucak Ziraat Odası ve Çeltikçi merkez köy muhtarlıkları ile birlikte iş birliği içerisinde bölgenin tarımsal gelişimine yönelik yapılması gereken konular istişare edildi.
Bucak Ziraat Odası Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, " 31 Mart 2024 Mahalli İdare seçim sonucunda yeni dönem göreve seçilen muhtarlarımızı tebrik ediyoruz . Görevlerinde başarılar diler, ziyaretlerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederiz. " ifadelerine yer verdi.
Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Günalan Köyü'nde 500 metre uzunluğunda sıcak asfalt çalışmasının başladığını duyurdu. Detaylar için tıklayın!
Yarıköy Muhtarı Muzaffer Macit, en yüksek oyu alarak Köy-Koop Burdur Birliği'nde yapılan seçimli olağan genel kurul toplantısında başkan seçildi.
Burdur'un Çine Köyünde meydana gelen ev yangınında çatının bir kısmı yandı. Detaylar burada...
Bucak'ta geçmişten günümüze isim değişikliğine uğramış köy ve beldelerin eski ve yeni isimlerini, tarihçelerini ve isim değişikliklerinin hikayelerini keşfedin!
Bağsaray Köyü'nde 6 Temmuz'da düzenlenecek "Bağsaray Kültür, Sanat ve Sebze Şenliği"ne Uğur Önür ve Nurcan Altınok sahne alacak. Eğlence ve lezzet dolu bu etkinliğe tüm vatandaşlar davetlidir!
Ak Parti Burdur Milletvekilleri Mustafa Oğuz ve Prof.Dr. Adem Korkmaz, sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunarak KÖYDES ödeneklerini açıkladılar.