Bucak Millet Ormanı Halkın İlgisini Çekmeye Devam Ediyor!
Burdur'un Bucak ilçesinde 31 Mayıs Cuma günü halkın kullanımına açılan Bucak Millet Ormanı, vatandaşlar tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor.
Bucak Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy'un büyük emek ve uğraşları sonucunda tamamlanan Bucak Millet Ormanı, adeta doğayla buluşmanın yeni merkezi haline geldi.
Bucak Orman İşletme Müdürü Mustafa Ersoy yaptığı açıklamada, " Bucak Millet Ormanı'nın halk tarafından bu kadar ilgi görmesinden dolayı çok mutluyuz. Bu orman, Bucak'a büyük bir değer kattı. Amacımız, vatandaşlarımızın doğayla iç içe olmalarını ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktı. Bu hedefe ulaştığımıza inanıyoruz." ifadelerini kullandı.
Bucak Millet Ormanı'nı henüz ziyaret etmediyseniz, doğayla buluşmak ve keyifli vakit geçirmek için mutlaka uğrayın!
Bucak'ta yapımı tamamlanan Millet Ormanı, 31 Mayıs'ta halkın kullanımına açılıyor. Piknik alanları, spor tesisleri ve çocuk parklarıyla yeni rekreasyon alanı hakkında detaylar için tıklayın.
Bucak Belediyesi'nin tanıtım filmi, kentin doğal ve tarihi güzelliklerini gözler önüne seriyor.
Hakkari’nin Çukurca ilçesine bağlı Işıklı Üs Bölgesinde, Mehmetçiğin kedi ve köpeği beslediği görüntüler, büyük beğeni topladı.
Burdur'da Minik eller semaya kalktı, minik sesler ezanla birleşti. Diyanet Gençlik Merkezi'nin minik öğrencileri, ilk kez cemaatle Cuma namazı kıldı
Burdur MAKÜ öğrencileri, TÜBİTAK destekli araştırma projeleriyle Türkiye çapında önemli başarılara imza attı. Lisans ve ön lisans programlarında kazandıkları derecelerle üniversitelerini gururlandırdılar.
Burdur'a müjde! Dereboğazı ve Tek çeşmeleri yeniden açıldı. Burdur İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, geçici olarak kapatılan çeşmelerden alınan son numunelerin temiz çıkması sonucu çeşmelerin yeniden kullanıma uygun olduğu tespit edildi.