Bucak AK Parti İlçe Teşkilatı ve ÇES Sanat Evi, unutulmaz bir sanat atölyesinde bir araya geldi.
Atölye boyunca, Filistin temalı ortak bir tablo üzerinde çalışıldı. Fırçalar duygulara değdi ve ortaya yürekleri sızlatan bir eser çıktı.
Akşam, güzel çocuklar, melekler, kalbi anneler, gençler, büyükleri, hikayeleri, eşyaları, anıları, evleri ve eski fotoğrafları ile doluydu. Hepsi birer Filistin hikayesi anlatıyordu.
Katılımcılar, Osman Taşkın ve Fatma Taşkın'a onları bir araya getirdikleri için teşekkürlerini sunarken, nice güzel günlere dileklerini ilettiler.
AK Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Erkan, yaş haddinin dolması nedeniyle görevinden ayrıldığını duyurdu. İşte detaylar ve Erkan’ın veda mesajı.
Antalya İli Finike Ak parti İlçe başkanı Hakan Bayar " Pazarcı esnafının CHP belediyelerinden çektiği nedir? Geçen dönem Kumluca’da, bu dönem Finikemizde pazarcılara CHP’nin yaptığı zulüm ortadadır".
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçimlerinin ardından AK Parti'de değişim sürecini başlattı. Zonguldak, Kastamonu, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Erzincan ve Afyonkarahisar il başkanları değiştirildi.
AK Parti Burdur İl Başkanı Mustafa Özboyacı, Ankara'da yapılan daraltılmış il başkanları toplantısında ilçe kongrelerinin Ekim ayında, il kongrelerinin ise Aralık ayında yapılacağını açıkladı. Toplantı detayları ve kongre süreci hakkında bilgi almak için tıklayın.
Burdur Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına Katılım sağladı.
Burdur Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu AK Parti Burdur İl Başkanlığı'nda Daraltılmış Danışma Meclisi Toplantısına katılım sağladı.