İstanbul / Kadıköy

Başkasının Telefonuna Gelen Mesajlar nasıl okunur? Silinen mesajlar telefonda kalır mı? SMS mesajların okunduğunu nasıl anlarız?

internette Göreceğiniz Başkasının Telefonuna Gelen Mesajları Okuma Programları – Gerçek Mi? Silinen mesajlar telefonda kalır mı? SMS mesajların okunduğunu nasıl anlarız?

Başkasının Telefonuna Gelen Mesajlar nasıl okunur? Silinen mesajlar telefonda kalır mı? SMS mesajların okunduğunu nasıl anlarız?

Başka telefona gelen mesajları okuma çok da kolay yapılabilen bir işlem değildir. Bunun için çok fazla yöntem bulunmamakla birlikte tanımadığınız kaynaklardan bu işlemi denemenizi öneririz.

Bunun için sizlere bu makalemizde kullanabileceğiniz güvenilir başka telefonun mesajlarını görme yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Casus Uygulama Nedir? Başkasının Mesajlarını Okuma Programı Hakkında Bilgilendirme
Seeing incoming messages on someone else’s phone is actually not an easy process. There are only 2 methods you can use for this. Both of these are reliable.

1. Casus Yazılım ve Telefon Takip Programı
Birinin metin mesajlarını başka bir telefondan okumak istiyorsanız, casus uygulamalar en iyi çözümdür. Bunun sebebi ise karşı tarafın kesinlikle haberinin olmaması ve ona gelen mesajların kopyasının size ulaşmasıdır. Bu sebeple mesaj yönlendirme işleminden farklıdır.

Casus Yazılım ve Telefon Takip Programı
Başka telefondaki mesajları okuma programları çok fazladır. Bunlar hakkında biraz bilgi verecek olursak:

Internet yoluyla çalışırlar: Başka bir telefona indireceğiniz telefon takip programı hem o telefonda hem de sizin kullanacağınız cihazda aktif olarak internete ihtiyaç duyar. Bu sebeple uygulamayı indirmeden önce hedef telefonun interneti olduğunu kontrol etmeniz oldukça önemlidir.
%100 gizli modda çalışırlar: Takip programı kurulumu tamamlandığı andan itibaren telefonu gizli modda izlemeye başlar. Bunun anlamı uygulama ikonu barındırmaması ve hedef telefonda herhangi bir bildirim göndermeden kendi belli etmeyerek çalışmasıdır. Yani siz uygulamayı indirdikten sonra hiç bir şekilde endişe etmezsiniz.
Kurulum için fiziksel olarak hedef telefona erişim gerektirirler: Takip etmek istediğiniztelefona herhangi bir takip programı indirmek için yaklaşık olarak 10 dakikalık bir süreye ihtiyacınız vardır. Bu süre zarfında kurulum için cep telefonu sizinle olmalıdır.
Sadece sms değil diğer mesajları da görmenizi sağlarlar: Başka telefona gelen mesajı görme dışında aynı zamanda Whatsapp, Snapchat, Facebook messenger gibi sosyal medya mesajlarını takip etme de mümkündür. Bu sayede teleofnun her konuşmasına hakim olursunuz.
Ücretlidirler: İndireceğiniz bütün uygulamalar ücretli servislerdir. Aylık ödeme planları bulunmaktadır. Aksini iddia eden uygulamalar gerçek değildir.
Iphone ve Android Telefonlar için Mesaj Okuma Programı
Iphone ve Android telefonlar için hem ayrı hem de ikisinde de çalışan takip programları mevcuttur. Bunlardan:

Hem Iphone hem Android için Çalışan Uygulamalar:
mSpy, SpyBubble, Cocospy, Spyic, Spyzie, uMobix

Bu uygulamalardan herhangi birini takip etmek istediğin telefon için Android, Iphone fark etmeksizin kullanabilirsin.

Aralarında çok bir fark olmamakla birlikte Türkiye’de en çok tercih edilen mSpy uygulamasıdır. Bunun sebebi ise hem Türkçe versiyonun iyi çalışması hem de fiyat/performans oranının diğer uygulamalara göre daha avantajlı olmasından kaynaklanır. Fakat diğer uygulamalar da mSpy kadar etkili ve iyi çalışırlar.

Sadece Android Telefon için Çalışan Uygulamalar:
Hoverwatch, KidsGuard Pro (ClevGuard)

Bu iki programı sadece Android telefon takibi için kullanabilirsin.

Bu iki uygulama da Anroid cihaza yüklenirken sizin takip için cihazın Mac, Windows olması sıkıntı değildir. Çünkü takip işlemini yaparken sadece internete ihtiyaç duyarsınız.

WhatsApp başka telefona nasıl kopyalanır?
Başka bir telefonu takip etme programı ile izlediğimizde sadece sms mesajları değil, aynı zamanda diğer sosyal medya hesaplarındaki sohbetlere de erişebiliriz. Bunlardan biri de Whatsapp konuşmalarıdır.

Casus uygulama telefon içine kurulduktan sonra Whatsapp da başka bir telefonda kopyalanmış gibi izlenebilir. Bu kişinin konuşmalarını izlemek, gönderdiği görselleri görme, aramalarını izlemek gibi özellikler mümkün.

Telefon eşleştirme nasıl kaldırılır?
Başkasının sms lerini okuma ve daha birçok özelliğe sahip olmamızı sağlayan takip programını kaldırmak için bir işlem yapmaya gerek yoktur. Takip programları ücretli yazılımlardır. Eğer bu programı kullanmamaya karar verirseniz tek yapmanız gereken üyeliğinizi iptal etmektir.

Daha sonra kullandığınız takip programı da otomatik olarak duracaktır ve eşleşmeyi kaldırmış olacaksınız.

2. Mesaj yönlendirme nasil yapilir?
Eğer bir kişinin kısa mesajlarını okumak istiyorsanız ve görüşmelerini merak ediyorsanız sms yönlendirme servisleri de operatörlerde mevcuttur. Başkasının mesajlarını okumak için onun teleofnunu elinize alıp ücretsiz kısa mesaj yönlendirme servisini mesajla veya arayarak aktive edebilirsiniz.

Mesaj yönlendirmek nasıl yapılır
Bu işlem yapıldığında ücretsiz bir şekilde kişiye atılan kısa mesajların hepsi size düşecektir. Böylelikle mesajları görüntüleyebilirsiniz. Bu servisi Vodafone, Turkcell, Turk Telekom ve BIM Cell’in kendi internet siteleri üzerinden inceleyebilirsiniz.

Mesaj yönlendirme nasıl olur?
Kısa mesaj yönlendirme her operatörde mümkün olan ve herhangi bir ücret gerektirmeyen bir işlemdir. Bunu dilerseniz kişinin operatörüne ait hesabından online olarak yapabilir, veya gerekli numaraya kodu yazarak mesaj atabilirsiniz. Ayrıca operatörü arayarak da işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

SMS yönlendirme yapılabildiği gibi bununla birlikte arama yönlendirme işlemi de mevcuttur ve hatta daha çok tercih edilmektedir. Bir başkasına ulaşan aramaları kendi telefonunuza aktarıp cevaplamanız mümkündür.

Sıkça Sorulan Sorular
1. Internette Göreceğiniz Baskasının Telefonuna Gelen Mesajları Okuma Programları – Gerçek Mi?
İnternet üzerinde bazen reklamlar veya siteler aracılığıyla ücretsiz program olduğu iddia edilen ilanlar vardır. Bu ilanlar aslında ücretsiz veya güvenilir olmamakla birlikte kesinlikle kullanmamanız gerekir. Çoğunlukla dolandırıcı dolu olan bu reklemlar sizin cihazınıza virüs yüklenmesine sebep olabilir.

Başkasının mesajlarını takip etmek isterken kişisel bilgilerinizin izinsiz paylaşılmasına sebep olmayın, sadece güvenilir kaynaklardan yazılım yükleyin.

2. Silinen mesajlar telefonda kalır mı?
Silinen sms mesajlarına ulaşmayı sağlayan bir yazılım yoktur. Bu sebeple kimse casus yazılım veya başka bir program yoluyla silinmiş mesajlarınızı görüntüleyemez.

Eğer Whatsapp Yedekleme kullanıyorsanız ve yedeklemeniz mesajları silmeden önce gerçekleştiyse bu sefer mesajlarınızı yedeklenen hesapta (Google Drive, ICloud gibi) bulabilirsiniz. Bu sebeple yedeklemenizi güncellemeli ve silinen mesajlarınızı da buradan kaldırmanız önemlidir.

Whatsapp yedeklemenizi mesajlarınızı sildikten sonraya ayarlarsanız silinen mesajlarınıza kimse ulaşamaz. Ayrıca kişisel hesap bilgilerinizi (e-posta adresi ve şifreler gibi) kendinize saklamanız önemlidir.

3. SMS mesajların okunduğunu nasıl anlarız?
SMS mesajlarının okunduğunu anlamak için bir yöntem yoktur. Şayet kimse sizin rızanız olmadan sms mesajlarınızı da okuyamaz. Bu durum özel hayatın gizliliğini ihlal etmeye girer.

Bununla birlikte eğer telefonum takip ediliyor mu diye merak ediyorsanız bazı uygulama ayarlarınızı kontrol etmenizde yarar vardır. Öncelikle Whatsapp üzerinden kısa mesajlarınızı ve görüşmelerinizi kimsenin takip edip etmediğini öğrenmek için ayarlar kısmından web whatsappı kontrol edebilirsiniz.

Burada eğer tanımadığınız bir cihazda giriş yapılmış ise bu cihazı kaldırın. Bu sayede bu kişi sizin görüşmelerinizi kontrol edemeyecektir. Bununla birlikte sms mesajlarınız için de operatörünüzden bilgilendirme alabilirsiniz.

Ücretsiz bir şekilde sms yönlendirme servisi olan operatörler bulunmaktadır. Bu servislerden herhangi birinin telefonunuzda açık olup olmadığını sorgulatabilirsiniz.

Sonuç
Sonuç olarak sms yönlendirme ve okuma servisi için en etkili yöntem casus programları tercih etmektir. Bunun sebebi ise bu yöntemlerin hem gizli hem de her türlü bilgiye erişebilmenizi sağlamasıdır. Bu uygulamalar içinden günümüzde en çok tercih edilen mSpy uygulamasıdır.

Eğer sadece sevidklerinizin mesajlarının takibini kolaylaştırmak istiyorsanız (örneğin babanızın, dedenizin mesajlarını izlemekte güçlük çektiği durumlarda) operatör hizmetlerinden yararlanmak da oldukça kolaydır. Hastane randevuları (özellikle e-devlet gibi işlemlerde) veya kişisel bilgilerin korunması için bunları da tercih edebilirsiniz.

Bizim size önerimiz ikisini de yapmaktır. Bu sayede hem güvenliği arttırırsınız hem de gözünüzden hiçbir şey kaçmaz.

 

haber kaynak https://tr.celltrackingapps.com/see-someones-messages/

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

KOM ekiplerinden Bucak'ta kaçakçılık operasyonu
Yerel

KOM ekiplerinden Bucak'ta kaçakçılık operasyonu

Burdur'un Bucak ilçesinde KOM Ekiplerince yapılan operasyonda çok sayıda kaçak cep telefonu ve akıllı saat ele geçirilirken, 1 kişi tutuklandı.

Telefon Şarjınızı 2 Katına Çıkartmanın Püf Noktaları! Uzmanlardan Öneriler
Yaşam

Telefon Şarjınızı 2 Katına Çıkartmanın Püf Noktaları! Uzmanlardan Öneriler

Telefon şarj süresini uzatmanın püf noktaları! Uzmanlar, telefonun şarj ömrünü artırmak için dikkat edilmesi gerekenleri açıklıyor. İşte telefon şarjınızı daha uzun süre kullanmanın pratik yöntemleri!

Sizde bunu yapıyor musunuz? Böyle uyuyorsanız başınıza gelmeyen kalmayacak
Yaşam

Sizde bunu yapıyor musunuz? Böyle uyuyorsanız başınıza gelmeyen kalmayacak

Telefonla uyumak, uyku kalitesini düşürebilir, beyin fonksiyonlarını olumsuz etkileyebilir ve hatta kanser riskini artırabilir. Detaylar haberimizde...

Manavgat'ta dolandırılmasın diye polis dakikalarca anlattı, son anda kurtuldu
Yerel

Manavgat'ta dolandırılmasın diye polis dakikalarca anlattı, son anda kurtuldu

Antalya'nın Manavgat ilçesinde Hasan Çolak, telefon dolandırıcılarının son kurbanı olmaktan ve 35 bin euro'sunu dolandırıcılara kaptırmaktan son anda kurtuldu.

Dolandırıcılıkta sınır yok yeni yöntem  Kendilerini il müftüsü olarak tanıttılar
Türkiye

Dolandırıcılıkta sınır yok yeni yöntem Kendilerini il müftüsü olarak tanıttılar

Bilecik’in Söğüt ilçesinde telefonda kendilerini il müftüsü olarak tanıtıp kurum ismini kullanarak dolandırıcılık yapan şahıslar gözaltına alındı.

Manavgat'ta Hukuk Bürosu Numarasıyla Dolandırıyorlar;  Vatandaşların Dikkatine
Yerel

Manavgat'ta Hukuk Bürosu Numarasıyla Dolandırıyorlar; Vatandaşların Dikkatine

Antalya’nın Manavgat ilçesinde mesaj yazıp ulaşamadıklarını söyledikleri vatandaşa bir numara verip kendilerine acilen uluşmasını istediler.