Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, Mellimizdeki PTT Acentesi'nin kapalı olmasının yol açtığı mağduriyeti gidermek amacıyla önemli bir adım attı. Başkan Gökçe, belediye olarak kamu faydasını gözeterek, PTT acenteliğinin çalıştırılması için Encümen Kararı aldıklarını ve başvurunun yapıldığını açıkladı.
Belediye Başkanlığı adına geçen hafta alınan Encümen Kararı ile birlikte, başvurunun Burdur PTT Başmüdürlüğü'ne dün itibariyle yapıldığını belirten Başkan Gökçe, PTT Genel Müdürlüğünden en geç 1 ay içinde cevap almayı beklediklerini ifade etti. Olumlu bir cevap alınması durumunda, belediye olarak PTT acentelik hizmetlerini en kısa sürede sunmaya başlayacaklarını vurguladı.
Melli'deki PTT Acentesi'nin kapalı olmasının özellikle yaşlı nüfus üzerinde büyük bir mağduriyet oluşturduğunu belirten Başkan Gökçe, bu adımın amacının bu mağduriyeti ortadan kaldırmak olduğunu söyledi. Halkın ihtiyaçlarını gözeterek alınan bu kararın, beldenin sosyal yaşantısını olumlu yönde etkileyeceğine inandığını dile getirdi.
Burdur PTT Başmüdürü Mustafa Ölmez Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu'nu ziyarette bulundu.
Isparta PTT Başmüdürlüğü görevine Yalvaçlı Kadir Köroğlu atandı.
Burdur Valisi Türker Öksüz, PTT'nin Kuruluşunun 183. yıl dönümü dolayısıyla PTT Başmüdürü Mustafa Ölmez, İdari ve Mali İşler Müdürü Mehmet Koçer ve İşletme Müdür V. Huriye Günay'ı kabul etti.
PTT’nin kuruluşunun 182. yıl dönümü kapsamında Diyarbakır'da resepsiyon düzenlendi.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi'nin Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, Kocaaliler Ortaokulu'nda karne sevinci yaşayan öğrencilere sürpriz bir hediye verdi. Başkan Gökçe, öğrencilere SINAVKART dağıtarak eğitim hayatlarında destek olmayı amaçlıyor.
Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, İYİ Parti'den aday adaylık başvurusunu yaptı. Detaylar haberimizde...