Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi'nin Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, Kocaaliler Ortaokulu'nda eğitim gören öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. Öğrencilere sürpriz bir hediye olarak SINAVKART dağıtan Başkan Gökçe, gençleri eğitimle buluşturmanın önemine vurgu yaptı.
Kocaaliler Ortaokulu'nda eğitim gören 30 son sınıf öğrencisine karne dağıtan Başkan Gökçe, öğrencilere belediyenin hediyesi olan SINAVKART'ları takdim etti. SINAVKART'lar, yapay zeka entegrasyonlu soru havuzları, kişisel rehberlik modülü ve çeşitli ders içerikleriyle öğrencilere eğitim hayatlarında destek olacak.
Başkan Selahatdin Gökçe, öğrencilere yönelik yatırımların sadece eğitim kaynaklarıyla sınırlı olmadığını belirtti. Ücretsiz dershane hizmeti, sınav setleri, ders çalışma alanları ve kütüphaneler gibi projelerle gençlerin başarılarına katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade etti. Mellisine ve ülkemizin genç nesline duyduğu sorumlulukla, eğitim hayatlarını en iyi şekilde sürdürmelerine destek olmanın önemine değindi.
Selahatdin Gökçe, sadece eğitim kaynakları konusunda değil, gençlerin başarılarını etkileyebilecek her türlü sıkıntıya karşı da yanlarında olmaya çalıştıklarını söyledi. Başkan Gökçe'nin gençlere yönelik vizyonu, sadece eğitimde değil, gençlerin yaşamlarını daha iyi hale getirmeye odaklı bir hizmet anlayışını yansıtıyor.
Burdur Bucak'a bağlı Kocaaliler Beldesi Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, Melli'deki PTT Acentesi'nin kapalı olmasının neden olduğu mağduriyeti gidermek amacıyla önemli bir adım attı. Detaylar haberimizde...
Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, İYİ Parti'den aday adaylık başvurusunu yaptı. Detaylar haberimizde...
Kocaaliler Belediye Başkanı Selahatdin Gökçe, Kocaaliler Belediyesinin 4 yıldaki çalışmalarını NNC Haber'de canlı yayında anlatıyor.
Kocaaliler Belediyesi, Gökalan Mahallesi'nde yer alan su kaynağına sahip 2 parsel araziyi satın alarak beldeye kazandırdı. Bu araziler, kasabanın su kaynaklarına önemli bir katkı sağlayacak.
Belediye-İş Sendikası Burdur Şube Başkanı Ferit Çelikbaş, Kocaaliler Belediyesi'nde çalışan işçilerin yeni toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonucunda yapılan anlaşmanın detaylarını açıkladı.
Burdur'un Bucak ilçesine bağlı Kocaaliler Beldesi, geleneksel olarak düzenlenen 7. İncir Festivali'ne ev sahipliği yapacak.