Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Binnur Çığrı ile birlikte Bucak Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen kahvaltı etkinliğine katıldı. Meçikoğlu, etkinlikte yaptığı konuşmada şehitlere rahmet diledi ve öğrencilerin başarılarının devamını diledi.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Bucak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Binnur Çığrı ile birlikte, Milli Eğitim Bakanlığı Dönem Sonu Faaliyetleri kapsamında Bucak Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Kahvaltı Etkinliğine katıldı.
Eğitim kurumundaki öğretmen ve öğrencilerle samimi bir ortamda buluşan Başkan Meçikoğlu, etkinlik kapsamında okunan Yasin-i Şeriflerin, dualarla aziz şehitlerin ruhlarına bağışlandığını belirtti. Meçikoğlu, bu vesileyle şehitlere Allah'tan rahmet dileyerek, mekânlarının cennet olmasını temenni etti. Ayrıca, Allah'ın benzer acıları tekrar yaşatmaması dileğinde bulundu.
Kahvaltı toplantısının sonunda öğrenci ve öğretmenler, Başkan Meçikoğlu'na ilçedeki eğitim alanındaki maddi ve manevi katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Meçikoğlu'nun katılımıyla gerçekleşen etkinliğin, öğrencilere ve eğitim camiasına olumlu bir atmosfer kattığına vurgu yapıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu'nun (OSBÜK) 22. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Doğan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hasan Demirtaş, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Isparta Orman Bölge Müdürü Rıfat Ataş'ı makamında ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.