S. S. Bucak Esnaf Ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Doğan ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Albayrak ile birlikte, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, nazik ziyaretleri için S. S. Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Doğan'a ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Albayrak'a teşekkür etti.
Ziyarete; Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Duran, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kurt ve Odamız Üyesi Çavuşoğlu Mermer Sahibi Osman Özdemir de eşlik etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Başkanı Muzaffer Doğan'ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Geçtiğimiz Pazar günü Burdur'un Bucak ilçesinde yapılan kongre sonrasında Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifi Başkanı seçilen Muzaffer Doğan, 40 yıldız kooperatif başkanlığı yapan Hacı Ali Civan’dan bugün itibariyle görevi devraldı.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yapılan kongrede başkan seçilen Muzaffer Doğan'ın yönetim kurulu belli oldu.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde yapılan kongrede Muzaffer Doğan, yeni başkan seçildi.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinde, kongre için geri sayım başladı.
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Muzaffer Doğan, tüm üyeleri kongreye davet etti.