Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd, son olarak Burdur Tarım, Hayvancılık Teknolojileri ve Yem Fuarı'na katılım sağladıklarını belirtti.
İlçenin tarım ve hayvancılık alanında önemli bir marka haline geldiğini vurgulayan Başkan Kurd, önümüzdeki dönemlerde gıda ve tarımın daha da önem kazanacağını ifade etti. Üretimin çok önemli bir yere geleceğini dile getiren Başkan, ilçenin bu alandaki potansiyelini değerlendirmeye devam edeceklerini ve çiftçilere destek olacaklarını belirtti.
Başkan Kurd; 9.BURDUR TARIM,HAYVANCILIK TARIM TEKNOLOJİLERİ VE YEM FUARINA KATILIM SAĞLADIK.TARIM VE HAYVANCILIK ALANINDA MARKA OLAN İLİMİZ ONÜMUZDEKI DÖNEMLERDE GIDANIN VE TARIMIN DAHA DA ÖNEMLİ BİR HALE GELMESİYLE ÜRETİMDE ÇOK ÖNEMLİ BİR YERE GELECEKTİR.ifadelerini kullanarak fuar fotoğraflarını paylaştı.
Burdur Yeşilova'da yeni belediye başkanı belli oldu. Yeşilova Belediye Başkanı Ali Okan Yücel oldu. Peki Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd kimdir? İşte Okan Kurd'un biyografisi:...
Burdur Valisi Ali Arslantaş'ın da katılımıyla 1. Uluslararası Yeşilova - Salda geri dönüşüm, çevre ve sanat çalıştayı açılış töreninin ardından başladı.
Burdur'un Yeşilova İlçesinde TOKİ 2. Etap ön talep başvuruları başladı
Burdur'un Yeşilova ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı seçimi yapıldı.
Yeşilova Belediye Başkanı Okan Kurd Seçim sürecinde verdiği sözleri yerine getirmek için çalışmalara başladı.
Yeşilova'da mezarlıkta bulunan su sıkıntısını belediye ekipleri tarafından giderildi.