Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bucak İlçe Başkanı Av. Ahmet Sedat Oktay, Demokrat Parti (DP) Bucak İlçe Başkanı Fatma Savlı, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Mehmet Küley, 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Bucak İlçe Başkanı Av. Ahmet Sedat Oktay, Demokrat Parti Bucak İlçe Başkanı Fatma Savlı, İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Mehmet Küley ve 28. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Adayı Hülya Gümüş'e teşekkür etti. İş dünyası olarak halkımızın Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinin, 14 Mayıs Pazar günü 2023 Türkiye genel seçimlerinde olduğu gibi aktif katılım ile huzur içinde tamamlayacağına inanıyor, sonuçların Vatanımızın ve Milletimizin hayrına olmasını temenni ediyorum. İfadelerini kullandı.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Akdeniz Belediyeler Birliği Encümen Üyeliğine seçildi. İşte diğer encümen üyeleri...
19 Mayıs, 105 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak milli mücadelemizi fiili olarak başlattığı gündür.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz 14 Mayıs Eczacılık Bayramı etkinliği kapsamında Atatürk Anıtına çelenk bıraktı.
Burdur Belediyesi tarafından Anneler Günü nedeniyle düzenlenen Kadınlar Matinesi'nde Sanatçı Nurcan Altınok sahne aldı
Burdur Merkez'de vatandaşlar gözlerini seçim sonuçlarına dikti. Yerel seçim sonuçlarıyla belediye başkanı, belediye meclis üyesi, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar ve ihtiyar heyetleri belirleniyor.
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, esnaflarla bir araya gelip sorun ve önerilerini dinleyerek vatandaşları yalnız bırakmıyor.