Burdur'da Anneler Günü şenlik gibi geçti

Burdur Belediyesi tarafından Anneler Günü nedeniyle düzenlenen Kadınlar Matinesi'nde Sanatçı Nurcan Altınok sahne aldı

Burdur'da Anneler Günü şenlik gibi geçti

Burdur Belediyesi’nden Anneler Günü Matinesi

Anneler Günü nedeniyle Burdur Belediyesi tarafından Kadınlar Matinesi düzenlendi.

Anneler günü nedeniyle Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonunda düzenlenen Kadınlar Günü Matinesinde Sanatçı Nurcan Altınok sahne aldı.

Matinede konuşan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Geleneksel hale getirdiğimiz Anneler gününde yine salonları doldurdunuz. En son Dünya Anneler gününde yine salonlarda birlikte idik. Ben o gün sizlere şunu söylemiştim. Sizler benim arkamda olduğu sürece ben Burdur’a hizmet etmeye devam ederim. Birlikte çalışırız, birlikte kazanırız. Bu şehrin güzel insanları her şeyin iyisine layıktır ve bu mücadelemde devam edecektir. Hayat bize zaman zaman üzüntüler verir ama şundan eminiz ki yaşadığımız sürece mutluluk hepimizin hakkı. Ben bir anne şefkatinde büyümüş evlat olarak hayatta hiçbir şeye kötü bakmamaya çalışıyorum. Çünkü beni yetiştiren anneler hiçbir zaman bana kötülükten bahsetmedi. Her zaman iyilikten ve güzellikten bahsetti. Kötülük kötülüğü getirir kötülükten uzak dur dediler. O yüzden kötülük düşünmeyen bir insan olarak tüm iyi insan yetiştiren siz değerli annelerim, bize bu ülkeyi vatan yapan Başta Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kıymetli annesi Zübeyde hanım olmak üzere bu vatan toprakları için toprağa düşmüş tüm şehitlerimizin annelerine, her bir engelli kardeşimizin yaşama tutunması için mücadele eden fedakâr ve cefakar engelli annelerine, her bir çocuğun bu vatana yararlı olması için gece gündüz demeden bizleri yetiştiren siz değerli annelerimize şükranlarımı sunuyorum. Anneler gününüzü kutluyorum. Ebediyete intikal etmiş tüm annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz 19 Mayıs dolayısıyla mesaj yayımladı
Yerel

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz 19 Mayıs dolayısıyla mesaj yayımladı

19 Mayıs, 105 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak milli mücadelemizi fiili olarak başlattığı gündür.

 Konya'da 750 bin dekar alana kenevir ekimi yapılacak
Yerel

Konya'da 750 bin dekar alana kenevir ekimi yapılacak

Türkiye'de 80 yıllık kenevir üretim yasağı kalktı! Konya'da 750 bin dekar alana kenevir ekimi yapılacak. Kenevirin tekstil, ilaç, gıda ve birçok alanda kullanımı olacak. Kenevirin faydaları ve kullanım alanları hakkında bilgi edinin.

Fahiş Fiyat ve Stokçuluğa Büyük Darbe! Cezanın yanına kapatma geliyor
Yerel

Fahiş Fiyat ve Stokçuluğa Büyük Darbe! Cezanın yanına kapatma geliyor

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, fahiş fiyat ve stokçulukla mücadelede yeni düzenlemeleri açıkladı. Fahiş fiyat uygulayan işletmelere 1 milyon TL'ye kadar ceza, stokçulukta bir takvim yılı içinde üç defa yakalanan firmalara ise kapatma cezası verilecek.

Tünektepe Turizm Tesisleri  Kiraya Çıkıyor!
Yerel

Tünektepe Turizm Tesisleri Kiraya Çıkıyor!

Antalya Tünektepe'deki otel ve lokanta 2035 yılına kadar kiralanacak. Tünektepe turizm tesis alanı Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılıyor.

Hukukun Duayenleri Antalya'da Buluştu
Yerel

Hukukun Duayenleri Antalya'da Buluştu

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde meslekte 50 yılını dolduran hukukçuların katılımıyla "Duayenler Buluşması" gerçekleştirildi.

Burdur'da yarın bu yollar kapalı olacak! Valilik Duyurdu!
Yerel

Burdur'da yarın bu yollar kapalı olacak! Valilik Duyurdu!

Burdur'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programı kapsamında bazı güzergahlar trafiğe kapatılacak. Detaylar haberimizde...