Başkan Ercengiz Kadın personelin Anneler gününü kutladı
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 12 Mayıs Anneler Günü nedeniyle belediyede görev yapan kadın personele çiçek vererek Anneler günlerini kutladı
12 Mayıs Anneler Günü nedeniyle Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, belediyede çalışan kadın personelin Anneler günlerini kutladı.
Başkan Ercengiz, “Biliyorum ve tahmin ediyorum buradaki kadın arkadaşlarım, kardeşlerim bacılarım evlatlarına iyi bir gelecek hazırlamak için sabahın erken saatlerinde kalkarak bu kente ayrı bir güzelliği bu kente yaşatmak için çabalıyorlar. Alınlarının teriyle namusuyla kazanarak evlatlarının kursaklarından helal lokmayı geçirmek için çabalıyorlar. Ben onlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizlere sonsuz bir sevgi ve özveri sunan tüm annelerimizin, anne adaylarının ve bu eşsiz duyguyu yüreklerinde taşıyan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, kaybettiğimiz tüm annelerimizi de rahmetle anıyorum.” diye konuştu.
Kepez Belediyesi tarafından Anneler Günü dolayısıyla Dokuma Park’ta “Anne Çocuk El Ele” etkinliği düzenlendi.
Burdur Belediyesi tarafından Anneler Günü nedeniyle düzenlenen Kadınlar Matinesi'nde Sanatçı Nurcan Altınok sahne aldı
Burdur Bahçeşehir Koleji, Anaokul velilerini eşsiz göl manzaralı kampüsünde düzenlendiği Anneler Günü kahvaltısında buluşturdu.
Dünya üzerinde en zor sorumluluğu üstlenerek kendini adayan, şefkatin, fedakârlığın, merhametin, karşılıksız emeğin, koşulsuz ve tarifsiz sevginin odağı annelerimizin 'Anneler Günü'nü can-ı gönülden kutluyorum.
Başkan Yıldırım'ın eşi Emine Yıldırım ziyaretler kapsamında ayrıca Çalkaya Mahallesinde yaşayan 1927 doğumlu Medine Çoban ile Cihadiye Mahallesinden 1945 doğumlu Nermin Demirel'i evinde ziyaret ederek, Anneler Günü’nü kutladı.
Bizlere önce hayat veren, ardından tüm hayatını veren, yaşamımızın her döneminde sevgisini ve desteğini yanımızda hissettiğimiz kıymetli annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum.