Antalya / Korkuteli

Başkan Böcek Korkuteli ilçesine 1 milyar 950 milyonluk yatırım yaptık

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli’nde inceleme ve ziyaretlerde bulundu. 

Başkan Böcek  Korkuteli ilçesine 1 milyar 950 milyonluk yatırım yaptık

KORKUTELİ’NE 1 MİLYAR 950 MİLYONLUK YATIRIM YAPTIK”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli’nde inceleme ve ziyaretlerde bulundu. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Hasan Can Caran’ın Korkuteli’ndeki tanıtım toplantısına da katıldı. Korkutelililer, Başkan Böcek’e yoğun ilgi gösterdi. Toplantıda, Korkuteli ve Antalya’nın gururları, Kırkpınar Başpehlivanları, İsmail Balaban, Yusuf Can Zeybek, Mustafa Batu ve Turan Balaban da yer alarak, halkı selamladı. 

1 MİLYAR 950 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Başkan Böcek, toplantıda yaptığı konuşmada, Korkuteli’ne 5 yılda 1 milyar 950 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Korkuteli’nde her muhtarı dinlediklerini, taleplerini sırasıyla tamamladıklarını ifade eden Başkan Muhittin Böcek, “Seçim öncesi Muhittin Böcek gelirse çalışanların parasını ödeyemez, yardımları keser dediler. Çok daha fazlasını yaptık. Personelimize ve hiçbir kurum kuruluşa borcumuz yoktur. Ata sporumuz güreş veriyoruz. 400 güreşçimiz var. Güreş meydanlarını, Edirne’nin kapısını bilmeyenler burada siyaset yapamaz” dedi.

ANTALYA KAZANACAK

Herkesin beğenisi almış bir başkan olarak kendisini yeniden aday gösteren CHP Parti Meclisi’ne ve Genel Başkanı Özgür Özel’e teşekkür eden Başkan Böcek, “Bu kutsal görevi yeniden verdikleri için mahcup etmeyeceğiz. Bugüne kadar verdiğiniz destek için teşekkür ediyorum. Manevi oğlum Hasan Can Caran’la Korkuteli kazanacak. Hep birlikte, herkesin başkanı olarak biz kazanacağız. Antalya kazanacak” ifadelerini kullandı. 

Başkan Böcek, daha sonra Korkuteli Çarşamba Pazarı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafa hayırlı işler dileklerini ileten Başkan Böcek, vatandaşlarla sohbet etti.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

 Başkan Böcek Runtalya’da koştu
Spor

Başkan Böcek Runtalya’da koştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Valisi Hulusi Şahin ile birlikte 19. Antalya Maratonu Runtalya’nın startını vererek, koşuya katıldı. Maratonda, 52 ülkeden 1600’ü yabancı toplam 9 bin 600 sporcu koştu. Dereceye girenlere ödülleri Vali Şahin ve Başkan Böcek tarafından verildi.

Antalya  CHP Belediye Başkan adayları hepbirlikte toptancı halinde
Yerel

Antalya CHP Belediye Başkan adayları hepbirlikte toptancı halinde

CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Milletvekilleri Cavit Arı ve Aliye Coşar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Muhittin Böcek, İlçe Başkanları, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz, Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Menderes Dal ve yönetim birlikte Antalya Toptancı Hali'ni ziyaret ettiler. Hal esnafları ile bir araya geldiler.

Başkan Muhittin Böcek Korkuteli  CHP seçim bürosunu açtı
Yerel

Başkan Muhittin Böcek Korkuteli CHP seçim bürosunu açtı

BÖCEK, KORKUTELİ SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ'NİN AÇILIŞINI YAPTI Antalya Büyükşehir Belediye başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli Seçim Koordinasyon Merkezi'mizin açılışını yaptı.

Muhittin Böcek Yeni Projeleri Tanıttı
Yerel

Muhittin Böcek Yeni Projeleri Tanıttı

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, basın mensuplarıyla proje tanıtım toplantısında bir araya geldi. 77 projeyle yola çıktıklarını, 182 proje tamamladıklarını söyleyen Başkan Böcek, 132 yeni projenin de tanıtımını

Antalyalılar, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ve Başkan Böcek’i sevgi gösterisiyle karşıladı.qq
Yerel

Antalyalılar, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ve Başkan Böcek’i sevgi gösterisiyle karşıladı.qq

CHP Genel Başkanı Özgür Özel "Muhittin Böcek ikinci beş yılı hak ediyor. Antalya’da Muhittin Böcek’i hak ediyor.”

Başkan  Böcek  "Çallı Kavaşağı Alt Geçit Temizlenerek Açıldı "
Yerel

Başkan Böcek "Çallı Kavaşağı Alt Geçit Temizlenerek Açıldı "

Antalya'mızda sel felaketi sonrası hayatı normale döndürmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.,Diyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek