Antalya / Muratpaşa

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Antalya İl Başkanlığına Köksal Selçuk atandı.

Bağımsız Medya Gazeteciler Birliği Genel başkanlığını üstlenen Ufuk Bulut ise “Türkiye genelinde tüm medya çalışanları bizim dostumuz ve arkadaşımızdır.

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Antalya İl Başkanlığına Köksal Selçuk atandı.

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Antalya İl Başkanlığına, Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk atandı.
Antalya İl Başkanı olarak destek verecek olan Köksal Selçuk; “Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Genel Başkan Ufuk Bulut önderliğinde bağımsız gazetecilerin birbirlerini destekleyerek, baskılara boyun eğmeden düşüncelerini özgürce dile getirecekleri bir basın sektörü için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Bağımsız Medya Gazeteciler Birliği Genel başkanlığını üstlenen Ufuk Bulut ise “Türkiye genelinde tüm medya çalışanları bizim dostumuz ve arkadaşımızdır. Meslektaşlarımızı korumak kollamak başlıca görevimiz. Camianın lokomotifi olmak için yola Çıktık. Sizlere söz veriyorum kimse bizi bölüp parçalayıp yönetemeyecek. Meslektaşlarımızın ufuklarında korumaya yeminliyiz. Bağımsız ve özgürce kamuoyunu bilinçlendirmek ve daha iyi aydınlatmak adına hür ve ilkeli haberciliğimize devam edeceğiz. Son zamanlarda basın enformasyon yazısıyla özgürlüğümüzün kısıtlandığını düşündüğümüz yasaya da tepkimizi göstereceğiz diyen başkan Ufuk Bulut bölge bölge kurulan basın dernekleri gibi lokal olmayacağız” dedi. KÖKSAL

SELÇUK KİMDİR?

Köksal Selçuk 1967 doğumlu ve aslen Konya Akşehirlidir. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya da tamamlamış olup üniversiteyi Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Köksal Selçuk’un Antalya da 1999 yılında Kepez Belediye Başkan adaylığı, 2002 yılında Milletvekili adaylığı, 2014 yılında tekrar Antalya Konyaaltı Belediye Başkan adaylığı ve 2015 Milletvekili adaylığı vardır. Antalya da Başarılı Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği Genel başkanlığı, Muratpaşa’ ya Değer Katan İş İnsanları Derneği Genel Başkanlığı ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Yeşilçam Medya A.Ş.’ye bağlı olan haftalık gazete 07 Haber Antalya, 9 adet haber sitesi ve aylık çıkan Antalya Tempo Dergisi ile basın sektöründe hizmet vermektedir.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Elmas İlik Kimdir
Yaşam

Elmas İlik Kimdir

Elmas İlik Antalya Aksaraylı Hemşireler Derneğinde Başkan Yardımcısı olarak yönetime destek sağlamaktadır.

Antalyalılar Kültür Sanat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Kantder’e Özel Kalite Belgesi
İş Dünyası

Antalyalılar Kültür Sanat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kantder’e Özel Kalite Belgesi

Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar Kültür Sanat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olan kısa adı Kantder’e Özel Kalite Belgesi verildi

Yeşilçam Medya ödülleri 5 Aralık 2023 tarihinde Antalya Muratpaşa Belediye salonunda Sahiplerini bulacak
İş Dünyası

Yeşilçam Medya ödülleri 5 Aralık 2023 tarihinde Antalya Muratpaşa Belediye salonunda Sahiplerini bulacak

Yeşilçam Medya 5 Aralık 2023 tarihinde 21. töreni gerçekleştirecek. Çok sayıda ismin katılım göstereceği gecede ödüller sahiplerini bulacak.

Gülsüm Soyak’a Yılın en iyi girişimci kooperatifçisi ödülü verildi.
Yaşam

Gülsüm Soyak’a Yılın en iyi girişimci kooperatifçisi ödülü verildi.

S.Engelliler İle Engelli Çocuk Annelerine Destek Kadın Girişimi Üretim Ve İşletme Kooperatifi Gülsüm Soyak’a Yılın en iyi girişimci kooperatifçisi ödülü verildi.

Antalya  Akdeniz Dondurmaya Özel Kalite Belgesi
İş Dünyası

Antalya Akdeniz Dondurmaya Özel Kalite Belgesi

Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk Akdeniz Dondurma Merkez Şubesini ziyaret ederek şirket ortaklarından Kerim kama’ya Kalite Belgesini takdim etti.

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Gündüz’e Özel Kalite Belgesi verildi.
İş Dünyası

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Gündüz’e Özel Kalite Belgesi verildi.

Kalite Belgesini Ünlü sanatçı Ali Gündüz’e Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk Antalya’da  bulunan Mostar Hotelde takdim etti.