Antalya / Muratpaşa

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Antalya İl Başkanlığına Köksal Selçuk atandı.

Bağımsız Medya Gazeteciler Birliği Genel başkanlığını üstlenen Ufuk Bulut ise “Türkiye genelinde tüm medya çalışanları bizim dostumuz ve arkadaşımızdır.

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Antalya İl Başkanlığına Köksal Selçuk atandı.

Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Antalya İl Başkanlığına, Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk atandı.
Antalya İl Başkanı olarak destek verecek olan Köksal Selçuk; “Bağımsız Medya ve Gazeteciler Birliği Genel Başkan Ufuk Bulut önderliğinde bağımsız gazetecilerin birbirlerini destekleyerek, baskılara boyun eğmeden düşüncelerini özgürce dile getirecekleri bir basın sektörü için var gücümüzle çalışacağız” dedi. Bağımsız Medya Gazeteciler Birliği Genel başkanlığını üstlenen Ufuk Bulut ise “Türkiye genelinde tüm medya çalışanları bizim dostumuz ve arkadaşımızdır. Meslektaşlarımızı korumak kollamak başlıca görevimiz. Camianın lokomotifi olmak için yola Çıktık. Sizlere söz veriyorum kimse bizi bölüp parçalayıp yönetemeyecek. Meslektaşlarımızın ufuklarında korumaya yeminliyiz. Bağımsız ve özgürce kamuoyunu bilinçlendirmek ve daha iyi aydınlatmak adına hür ve ilkeli haberciliğimize devam edeceğiz. Son zamanlarda basın enformasyon yazısıyla özgürlüğümüzün kısıtlandığını düşündüğümüz yasaya da tepkimizi göstereceğiz diyen başkan Ufuk Bulut bölge bölge kurulan basın dernekleri gibi lokal olmayacağız” dedi. KÖKSAL

SELÇUK KİMDİR?

Köksal Selçuk 1967 doğumlu ve aslen Konya Akşehirlidir. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya da tamamlamış olup üniversiteyi Yakın Doğu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Köksal Selçuk’un Antalya da 1999 yılında Kepez Belediye Başkan adaylığı, 2002 yılında Milletvekili adaylığı, 2014 yılında tekrar Antalya Konyaaltı Belediye Başkan adaylığı ve 2015 Milletvekili adaylığı vardır. Antalya da Başarılı Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği Genel başkanlığı, Muratpaşa’ ya Değer Katan İş İnsanları Derneği Genel Başkanlığı ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Yeşilçam Medya A.Ş.’ye bağlı olan haftalık gazete 07 Haber Antalya, 9 adet haber sitesi ve aylık çıkan Antalya Tempo Dergisi ile basın sektöründe hizmet vermektedir.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya Moda Ve Sanat Ödülleri  !2 Ağustos'ta
Magazin

Antalya Moda Ve Sanat Ödülleri !2 Ağustos'ta

Yeşilçam Medya A.Ş. olarak, 12 Ağustos 2024 tarihinde Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecek Moda ve Sanat Ödülleri töreninin heyecanı ve gururunu yaşıyoruz.

22. TÖK (TÜRKİYE’YE ÖNEM KATANLAR) ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
İş Dünyası

22. TÖK (TÜRKİYE’YE ÖNEM KATANLAR) ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Yeşilçam Medya tarafından düzenlenen 22. TÖK (Türkiye’ye Önem Katanlar) ödül töreni, 27 Mayıs akşamı Antalya Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan ünlü Cihangir Kahvecisine Ödül
Yerel

Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan ünlü Cihangir Kahvecisine Ödül

Antalya’nın Kepez ilçesinde bulunan ünlü Cihangir Kahvecisi, 22. TÖK (Türkiye'ye Önem Katanlar) Ödül Töreni'nde ödüle layık görüldü. Firma yetkilisi Halil Acet tarafından kabul edilen ödül, Muratpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif Başkanı Turgut Bucak tarafından takdim edildi.

Sanatçı Murat Balaban kimdir
İş Dünyası

Sanatçı Murat Balaban kimdir

1969 yılında Yozgat-Sorgun'da dünyaya gelen Murat Balaban,çocuk yaşlarda bağlamayla tanışıp özel günlerde şarkı söylemeye başladı.

Eylem İmir Kimdir
İş Dünyası

Eylem İmir Kimdir

Eylem İmir, Antalya Elmalı ilçesi Akçay Mahallesi'nde doğmuştur. Eğitimini Elmalı ilçesinde elektrik elektronik bölümü teknik lisede tamamlayarak teknisyen olarak mezun olmuştur.

Ferdi Özboğa Kimdir
İş Dünyası

Ferdi Özboğa Kimdir

Ferdi Özboğa, inşaat sektöründe önemli bir isim olarak 2019 yılında adım attığı boya ustalığı kariyerine uluslararası geçerli sertifikalar ve eğitimlerle destek vererek başladı.