Antalya / Muratpaşa

Antalya Hakan Usta Baklavaları’na Özel Kalite Belgesi verildi.

Özel Kalite Belgesi’ni Hakan Usta Baklavaları sahibi Hakan Öner’e Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti.

Antalya Hakan Usta Baklavaları’na Özel Kalite Belgesi verildi.

HAKAN USTA BAKLAVALARI’NA ÖZEL KALİTE BELGESİ VERİLDİ
Hakan Usta Baklavaları’na Özel Kalite Belgesi verildi. Özel Kalite Belgesi’ni Hakan Usta Baklavaları sahibi Hakan Öner’e Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk takdim etti.
Coğrafi tescilli Gaziantep Baklavası, Antalya da tatlı severler tarafından sıkça tüketiliyor. Baklava, Gaziantep’te çıraklıktan ustalığa yıllar süren bir eğitimden sonra öğrenilen ve lezzetli olduğu kadar üretimi de bir hayli zahmetli olan bir ürün. AB komisyonu tarafından 2013 yılında Türk Baklavası adıyla tescillenmiş ve lezzetiyle dünya’ya nam salmış bu tadı yerinde yani Gaziantep’te tatmayı kim istemez ki?

Hakan Usta Baklavaları…

Gaziantep’ten gelen bu lezzeti birebir orijinal olarak Antalya Halkıyla buluşturan, Hakan Öner yönetimindeki firma. Ürünlerinin kalitesi, orijinalliği ve çeşitliliği ile Antalya’da 1 numara olan, Hakan Usta Baklavaları, siz tatlı severleri bekliyor. Hakan Usta baklavaları 2004 yılında Hakan Öner tarafından kurulmuştur. Antalya Isparta burdur ve çevre ilçelerde hizmet veren Hakan usta baklavaları aynı zamanda resmi kurumlara ve turizme de hizmet etmektedir. Ürün çeşitliliğiyle damak tadınızın yanı sıra göz zevkinize de hitap eden bu sanat eserlerini denemeyi ihmal etmeyin. Hakan Usta Baklavaları, lezzetin tek adresi.

 

HAKAN ÖNER KİMDİR?

1980 Muş Malazgirt doğumlu olan Hakan Öner, 2000 yılından bu yana Antalya da ikamet etmektedir. 2004 yılında Hakan Usta Baklavalarını kuran Hakan Öner, sektörde tanınan isimler arasındadır.Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya Realty World Yaşam Gayrimenkul’e  "Kalite Belgesi" verildi.  Figen Yangözler Kimdir?
İş Dünyası

Antalya Realty World Yaşam Gayrimenkul’e "Kalite Belgesi" verildi. Figen Yangözler Kimdir?

Antalya'da Gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına olan bağlılığıyla bilinen Realty World Yaşam, sektördeki liderliğini bir kez daha kanıtladı Figen Yangözler Kimdir?

Antalyalılar Kültür Sanat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Kantder’e Özel Kalite Belgesi
İş Dünyası

Antalyalılar Kültür Sanat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kantder’e Özel Kalite Belgesi

Kuşaktan Kuşağa Antalyalılar Kültür Sanat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olan kısa adı Kantder’e Özel Kalite Belgesi verildi

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Gündüz’e Özel Kalite Belgesi verildi.
İş Dünyası

Ünlü Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Gündüz’e Özel Kalite Belgesi verildi.

Kalite Belgesini Ünlü sanatçı Ali Gündüz’e Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk Antalya’da  bulunan Mostar Hotelde takdim etti.

Antalya Ünlü Kent Pide Salonuna Özel Kalite Belgesi verildi. İlyas Dereli Kimdir
İş Dünyası

Antalya Ünlü Kent Pide Salonuna Özel Kalite Belgesi verildi. İlyas Dereli Kimdir

Kalite belgesi Ünlü Kent Pide Salonu ustası İlyas Dereli’ ye Yeşilçam Medya A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Köksal Selçuk tarafından takdim edildi.

Antalya'da hizmet veren Meşhur Dönerci Aydın Usta'ya Kalite Belgesi
İş Dünyası

Antalya'da hizmet veren Meşhur Dönerci Aydın Usta'ya Kalite Belgesi

1988'den beri Antalya'da hizmet veren Meşhur Dönerci Aydın Usta, kaliteli ve lezzetli menüsü, müşteri memnuniyeti ile Kalite belgesi almaya hak kazandı.

Antalya'nın Ünlü ses Sanatçısı ve müzik eğitmeni  Mustafa Mümtaz'a Özel Kalite Belgesi verildi
İş Dünyası

Antalya'nın Ünlü ses Sanatçısı ve müzik eğitmeni Mustafa Mümtaz'a Özel Kalite Belgesi verildi

Antalya'da Ünlü ses Sanatçısı ve müzik eğitmeni Mustafa Mümtaz'a Özel Kalite Belgesi verildi