DSİ, DEREKÖY MAHALLESİ'NDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Dereköy Mahallesi'nde Haçsıalan Deresi'nin okul ve mezarlık bölgesinde gerçekleştirilen dere taş tahkimatı çalışmaları, Devlet Su İşleri (DSİ) 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman ve beraberindeki heyet tarafından yerinde incelendi.
Dereköy Muhtarı Nebi Büyükkeleş, mahallelerinin bu önemli ihtiyacını karşılayan yatırımdan dolayı memnuniyetini dile getirerek, "Kıymetli müdürümüz Özhan Erdanışman'a ve DSİ personeline şahsım ve mahallem adına şükranlarımızı sunuyoruz," dedi. Muhtar Büyükkeleş, Dereköy'ün yapılacak diğer yatırımlarla örnek bir köy olması için azaları ve köy halkıyla birlikte ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.
DSİ'nin Dereköy Mahallesi'nde gerçekleştirdiği bu tür altyapı çalışmaları, mahalle sakinleri tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanıyor. Bu tür yatırımların devam etmesi, bölgenin gelişimine önemli katkılar sağlayacaktır. Korkuteli gündem
Devlet Su İşleri (DSİ) 2. Bölge Müdürlüğü İzmir'de Temizlik İşçisi olarak çalışmak üzere kadrolu kamu işçisi alımı için başvurular başladı. Başvuru için sayılı gün kaldı. Başvurular, İŞKUR üzerinden yapılabilecek.
Burdur Valisi Türker Öksüz, Isparta Orman Bölge Müdürlüğü ve DSİ 18. Bölge Müdürlüğü'ne çalışma ziyaretinde bulundu. Detaylar haberimizde...
Gölhisar ilçesinde hayata geçirilecek DSİ’nin en büyük çalışması olarak nitelendirilen Gölhisar Sulamasının dev boruları şantiyeye indi. DSİ 18. Bölge Müdürü Rahmi Şahin, şantiyeyi inceledi.
Burdur Valisi Türker Öksüz, DSİ 182. Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek yürütülen hizmetler ve projeler hakkında bilgi aldı.
Gölhisar ilçesinde tarımsal faaliyetlerin daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi için devasa bir adım atılıyor.
DSİ 182. Burdur Şube Müdürlüğü, içme suyu değerlendirme toplantısıyla Burdur'da su kaynaklarının etkin kullanımını planlıyor.