DSİ temizlik işçisi alımı başladı! İşte o tarih

Devlet Su İşleri (DSİ) 2. Bölge Müdürlüğü İzmir'de Temizlik İşçisi olarak çalışmak üzere kadrolu kamu işçisi alımı için başvurular başladı. Başvuru için sayılı gün kaldı. Başvurular, İŞKUR üzerinden yapılabilecek.

DSİ temizlik işçisi alımı başladı!  İşte o tarih

Tam zamanlı ve sürekli istihdam edilmek üzere Kadrolu Devlet İşçisi alımı için başvurular başladı. Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için başvuru detayları açıklandı. İşte başvuru sürecine dair tüm bilgiler...

DSİ Kadrolu Kamu İşçisi Alımı Başvuru Zamanı
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü DSİ 2. Bölge Müdürlüğü İzmir adresinde çalışacak Temizlik işlerinde görev verilecek Kadrolu Devlet işçisi alımı başvuruları 12 Temmuz 2024 tarihine kadar yapılabilecektir.

DSİ Kadrolu Kamu Personel Alımı Başvuru Belgeleri
Tam zamanlı ve Kadrolu görev yapacak Temizlik İşlerinde çalışacak kamu işçisi alımı için başvuru aşamasında adaylardan belge talep edilmeyecektir. İŞ Başı yapmaya hak kazanan adaylardan belgeler daha sonra talep edilecektir.

Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları
İzmir Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü bünyesinde görev yapacak tam zamanlı ve daimi süreli Devlet İşçisi alımı için başvuru Şartları; En Az İlköğretim mezunu olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. En fazla lise ve dengi okul mezunu olmak. 35 Yaşını geçmemiş olmak. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede yaralanan kişilerden olması gerekmektedir. İŞKUR İş İlan No (00008396697).

DSİ Kadrolu Güncel İşçisi Alımı Müracaatları Nasıl Olacak?
Aday olmak isteyen ve gerekli şartları taşıyan kişiler başvurularını İŞKUR Hizmet Noktalarından bizzat, İŞKUR telefon hattı 170 numarasını arayarak ve İŞKUR internet sitesi üzerinden elektronik ortamda online olarak iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Kaynak: kamu personeli alımı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Kocaaliler Belediyesi logosunda değişikliğe gitti
Yaşam

Kocaaliler Belediyesi logosunda değişikliğe gitti

Kocaaliler Belediyesi, incir, çelenk ve Milyos'u harmanlayan yeni logosuyla ilçenin kültürel ve doğal zenginliklerini gözler önüne seriyor.

Yağmurlar Kuzu göbeğine iyi geldi! 350 liradan satılacak
Yerel

Yağmurlar Kuzu göbeğine iyi geldi! 350 liradan satılacak

Isparta'nın Sütçüler ilçesinde sağanak yağışlar Kuzu Göbeği mantarlarının çıkmasını hızlandırdı. Mantar toplayıcıları tarafından toplanan bu lezzetli mantarlar, 350 liraya satışa sunuluyor.

Başkan İlkay Güngör Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti
Yaşam

Başkan İlkay Güngör Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti

Başkan İlkay Güngör, MHP Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Bahadır Alperen'i ziyaret etti, misafirperverliği için teşekkür etti.

Faton Peci ve Vali Öksüz bir araya geldi
Yerel

Faton Peci ve Vali Öksüz bir araya geldi

Kosova Tarım, Orman ve Kırsal Kalkınma Bakanı Faton Peci, Burdur'a bir ziyarette bulundu ve Vali Dr. Türker Öksüz ile tarım, ormancılık ve kırsal kalkınma konularında iş birliği geliştirmek için görüşmeler yaptı.

Elmalı Belediyesi'ne seslenen halk kaldırım sorununun kalkmasını istedi
Yerel

Elmalı Belediyesi'ne seslenen halk kaldırım sorununun kalkmasını istedi

Elmalı Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve yerel halk, bozuk kaldırımlar nedeniyle tepkilerini dile getirdi. Detaylar haberimizde...

Japon uzman Türkiye'yi uyardı! O iller tehlikede
Yerel

Japon uzman Türkiye'yi uyardı! O iller tehlikede

Yoshinori Moriwaki, Doğu Anadolu'dan Akdeniz'e uzanan fay hattında 7.5 büyüklüğünde deprem ve Mersin, Adana, Hatay'da tsunami riski olduğunu belirtti. Detaylar haberimizde...