CHP'liler il binasında bayramlaştı
Ramazan Bayramı öncesinde CHP Antalya İl Binası önünde bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma törenine CHP Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, milletvekilleri Aliye Coşar, Cavit Arı, Sururi Çorabatır, Mustafa Erdem, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. Törene Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran ve CHP Korkuteli Belediye Meclis Üyeleride katıldı.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığına, Olağan İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan seçildi. Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan'ın açıklaması için tıklayın...
Burdur'un Yeşilova ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı seçimi yapıldı.
CHP Korkuteli İlçe Örgütü Kadın Kolları seçimine, Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetimi, CHP İlçe Başkanı İsmail Karadeli ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Bülent Baki Delioğlu ve Yönetimi, Meclis Üyeleri, Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanları ve yönetimi katıldı.
Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP’li ilçe başkanlarını ziyaret etti. Detaylar haberimizde...
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu