Antalya Cumhuriyet Halk Partisi Belediye başkan adayları Başkan Muhittin Böcek’le birlikte güne Toptancı halinde başladılar.
Muratpaşa Belediye baskanı CHP Belediye Başkan adayı Umit Uysal yaptığı paylaşımda
Güne Antalya Toptancı Hali'nde başladık.
CHP Antalya İl Başkanımız Nail Kamacı, Milletvekillerimiz Cavit Arı ve Aliye Coşar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Adayımız Muhittin Böcek, İlçe Başkanlarımız, Kepez Belediye Başkan Adayımız Mesut Kocagöz, Döşemealtı Belediye Başkan Adayımız Menderes Dal ve yol arkadaşlarımızla birlikte Antalya Toptancı Hali'ni ziyaret ettik. Hal esnafımızla bir araya geldik. Yeni haftanın tüm esnafımıza bereketli olmasını dilerim.
CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, Burdur'un yatırım teşvikinde beşinci bölgeye yükseltilmesini ve yeni organize sanayi bölgesi kurulmasını istedi. Detaylar burada...
CHP Bucak Kadın Kolları Başkanlığına, Olağan İlçe Kongresinde Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan seçildi. Başkan Rahime Tuğçe Aktaş Kaplan'ın açıklaması için tıklayın...
Burdur'un Yeşilova ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanı seçimi yapıldı.
CHP Korkuteli İlçe Örgütü Kadın Kolları seçimine, Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetimi, CHP İlçe Başkanı İsmail Karadeli ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Bülent Baki Delioğlu ve Yönetimi, Meclis Üyeleri, Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanları ve yönetimi katıldı.
Burdur Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP’li ilçe başkanlarını ziyaret etti. Detaylar haberimizde...
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu