Burdur'un Bucak ilçesinde Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri iftar programında bir araya geldiler.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesi hayırsever vatandaşların katkılarıyla düzenlenen iftar programına Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu ve şube müdürleri, Okul Aile Birliği üyeleri ,öğretmenler, öğrenciler ve misafirler katıldı. Program duayla sona erdi.
Bucak şehrine ve insanına beş yıl boyunca aralıksız hizmet eden çalışma arkadaşları, bu muazzam sürecin tadını çıkarmak ve birliklerini pekiştirmek için bir iftar programında bir araya geldi.
Bucak Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulundu.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, Filistin'de yaşananlara kayıtsız kalmayarak harçlıklarını bağışladı
Burdur'un Bucak ilçesinde düzenlenen 19 Mayıs Atatürk Koşusunda, Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Genç Erkekler Kros takımı ilçe birincisi oldu.
Bucak'ta düzenlenen Burdur geneli Genç Seda. Nida,Muhafızlar, Bilal , hutbe ve Kur'ân-ı Kerim Güzel Okuma Yarışması Kızlar ve erkekler kategorisinde Bucaklı gençler 5 birincilik 1 ikincilik alarak gururlandırdı.
Bucak Şehit Muhittin Talha Çalışkan İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ramazan Çakıcı, Siyer - i Nevi yarışmasında Burdur İl Birincisi oldu.