Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyette bulunan AGT (Ağaç Sanayinde Gelişmiş Teknoloji) Firması İnsan Kaynakları Müdürü Süreyya Uysal, İnsan Kaynakları Direktörü Mert Güzelbağ, İnsan Kaynakları Uzmanı Enes Angın ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, AGT İnsan Kaynakları Yetkilileri, Başkan Meçikoğlu'na AGT hakkında bilgi verdi. 1984 yılında kurulan ahşabı tutku ve teknoloji ile geliştirmek için yola çıkan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak, toplam beş yüz bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde üretim yapıyor. Modern üretim tesislerinde; Panel, Profil, MDF, MDF-LAM üretimi ile mobilya ve dekorasyon sektörlerine; parke, duvar paneli ve süpürgelik üretimi ile de inşaat sektörüne hizmet verdiği bilgilerini paylaşan AGT Yetkilileri, Bucak İlçemizden de İŞKUR aracılığıyla 100 kişilik personel istihdam edileceğini ve istihdam edilen personeller için ayrıca ilçemizden servis kalkacağını belirtti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Meçikoğlu, AGT firması yetkililerine nazik ziyaretleri ve İlçemize sağladıkları istihdamdan dolayı teşekkür etti.
Ziyarette Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Süleyman Duran da eşlik etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve heyeti, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nde gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulu'nun (OSBÜK) 22. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Ankara'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Detaylar burada...
Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Doğan, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu ziyaret etti.
TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hasan Demirtaş, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Isparta Orman Bölge Müdürü Rıfat Ataş'ı makamında ziyaret etti.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Burdur Teke Yöresi 9. Tarım, Hayvancılık, Tarım Teknolojileri ve Yem Fuarı'nın açılış törenine katıldı.