Başkan Türkmen: Elmalı’da
yeniden teşkilatlanıyoruz
Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen, 31 Mart yerel seçimlerinin geride kaldığını, Türkiye genelinde olduğu gibi Elmalı’da da partisinin oylarını arttırdığını kaydederek, “Şimdi, önümüzdeki genel seçimler var. Genel merkezimin talimatıyla şimdiden genel seçimlere hazırlık startımızı verdik” dedi.
Genel seçimlere yenilenmiş bir yönetimle gideceklerini kaydeden Yeniden Refah partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen, yeniden teşkilatlanma için düğmeye bastıklarını belirterek, kısa süre içinde çalışmaları tamamlayacaklarını ve isimleri Elmalı kamuoyuyla paylaşacaklarını kaydetti.
Yeniden Refah Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı meclis listesini paylaştı.. Yeniden Refah Partisi meclis listesi şu isimlerden oluştu
Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor . Antalya’nın 15 ilçesinde aday çıkaran Yeniden Refah’ın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ümit Özkurt oldu.
Önceki dönem Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde resmen Yeniden Refah Partisinden Serik Belediye Başkanlığı için aday oldu.
Yeniden Refah Partisi, 31 Mart yerel seçimleri için Çeltikçi İlçesi'nde Belediye Başkan adayını belirledi. Genel Başkan Yardımcıları, Adnan BİLKAY'a rozet takdim ederek desteklerini açıkladı.
Bir dönem Gençlik ve Spor Bakanlığı da yapan Suat Kılıç, AK Parti'den ayrılarak Yeniden Refah Partisi'ne geçti.
Burdur, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ercan Koğu, Yeniden Refah Partisinin Cumhur İttifakına katılmasının ardından açıklamada bulundu.