Burdur

Vali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldı

Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur'da ilk defa Şirinevler Anaokulu tarafından yapılan "Doğa Sınıfı'nın" açılış programına katıldı.

Vali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldı

VALİ ÖKSÜZ, ŞİRİNEVLER ANAOKULU DOĞA SINIFININ AÇILIŞINA KATILDI

Burdur Valisi Türker Öksüz, Burdur'da ilk defa Şirinevler Anaokulu tarafından yapılan "Doğa Sınıfı'nın" açılış programına katıldı.

Anasınıfı öğrencilerinin drama gösteri ile başlayan program, okul bahçesinde minik öğrenciler ve öğretmenleri tarafından hazırlanan, 'Çevreye Duyarlılık' temalı eserler ile seranın gezilmesi ile devam etti. Doğal çevrenin oluşturulması ve yaşatılması amacıyla daha önce dikimi yapılan zeytin fidanlarına ek olarak aromatik bitki dikimi gerçekleştirildi.

Açılışı yapılan "Doğa Sınıfında" öğrenciler ile bir süre sohbet eden, yakından ilgilenen, yaptıkları etkinliklere katılan Vali Öksüz, örnek ve güzel bir çalışma olduğuna değinerek, bu güzel çalışmadan dolayı memnuniyetini" ifade etti. 'Küçük Yazarlar Etkinliği' kapsamında öğrencilerin yapay zekâ destekli hazırladıkları kitapları inceleyerek öğretmen ve öğrencileri tebrik eden Vali Öksüz'e, minik öğrenci Evren Oğuz, hazırladığı kitabı hediye etti.

Programa başta Vali Türker Öksüz olmak üzere Cumhuriyet Başsavcısı Osman Kara, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, kurum müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Vali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldıVali Öksüz, Şirinevler Anaokulu doğa sınıfının açılışına katıldı

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Burdur'da öğrenciler hünerlerini sergiledi
Yaşam

Burdur'da öğrenciler hünerlerini sergiledi

Burdur'da Çevre Haftası kapsamında düzenlenen programda Vali Türker Öksüz, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ali Zeren ve protokolle birlikte sergiyi gezerek atıklardan yapılan eserler hakkında bilgi aldı.

Vali Öksüz Muhtarlarla görüşmeye devam ediyor
Yerel

Vali Öksüz Muhtarlarla görüşmeye devam ediyor

Burdur Valisi Türker Öksüz, Muhtarların talep ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Detaylar burada...

Sagalassos Antik Kenti'ni AB Türkiye Delegasyonu başkanından ziyaret
Yerel

Sagalassos Antik Kenti'ni AB Türkiye Delegasyonu başkanından ziyaret

Burdur Valisi Türker Öksüz, programları kapsamında İlimize gelen AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nokolaus-Meyer Landrut ve AB Üyesi Ülkelerin Ankara Büyükelçileri ile birlikte Sagalassos Antik Kenti'ne ziyarette bulundu.

Burdur'da Kelime Atölyesi sergisi açıldı
Yaşam

Burdur'da Kelime Atölyesi sergisi açıldı

Sanatla yerel dilde ki kelimelerin buluştuğu sergiyi gün içerisinde Cumhuriyet parkında görebilirsiniz.

Jandarma Teşkilatı 185 Yaşında; Paraşütçüler Onlar İçin Uçtu
Yaşam

Jandarma Teşkilatı 185 Yaşında; Paraşütçüler Onlar İçin Uçtu

Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 185’nci yılı dolayısıyla Burdur İl Jandarma Komutanlığı ile Burdur Yamaç Paraşütü Spor Kulübü ortak etkinlik düzenledi.

Antalyaspor kampa MAKÜ'ye geliyor! Vali Öksüz'e ziyaret
Spor

Antalyaspor kampa MAKÜ'ye geliyor! Vali Öksüz'e ziyaret

2024-2005 sezonu hazırlıkları için çalışmalara başlayan Antalyaspor'da Başkan Sinan Boztepe ve Teknik Direktör Alex de Souza beraberlerinde yer alan heyetle birlikte, Burdur’a gelerek 2 sezondur kamp yaptığı MAKÜ tesislerini inceleyip Burdur Valisi Türker Öksüz'ü makamında ziyaret ettiler.