Tütüncü, hemşehri derneklerinde
Antalya’daki hemşehri derneklerini ziyaret eden Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, 31 Mart, yerel seçimlerinin birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geçmesini, ortaya çıkacak demokratik neticenin herkes için hayırlı olmasını temenni etti.
Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Çorum Kültür ve Dayanışma Derneği, Tunceli Dayanışma ve Kültür Vakfı ile Erzincan Fırat Boyu Kültür Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. İlk dernek ziyaretini Çorum Kültür ve Dayanışma Derneği’ne gerçekleştiren Tütüncü, 31 Mart’taki yerel seçimlerin birlik ve beraberlik içinde, kardeşlik içinde geçmesini, ortaya çıkacak demokratik neticenin herkes için hayırlı olması temennisinde bulundu. “Biz birbirimizi ne kar sevdiğimizi söylersek, demokratik toplumun gereklerini o kadar yerine getiririz.” diyerek, sözlerini sürdüren Tütüncü, “Önemli olan kalplerin, gönüllerin yakınlaşmasıdır. Demokrasilerde kafa sayısında düşünce, yürek sayısınca sevgi vardır. Hayata farklı pencerelerden bakabiliriz, bunun hiçbir önemi yok. Önemli olan bu güzel ülkenin vatandaşlarıyız. Hepimiz ay yıldızlı bayrağın altında dostuz, kardeşiz. Gazi Mustafa Kemal Atatük’ün açtığı aydınlık yolda ilerliyoruz. Onun gösterdiği hedeflere doğru Türkiye’mizi taşımaya gayret ediyoruz. Milleti millet kılan ne kadar ortak değer varsa hepsine hürmet ederek, o değerlerin altında önce kalplerimizi birleştirelim. Sonra güçlerimizi birleştirelim. Daha güzel bir şehir, bizlerin olsun “ diye konuştu. Tütüncü, günün ikinci hemşehri derneği ziyaretini Tunceli Dayanışma ve Kültür Vakfı’na yaptı. Vakıf yönetiminin 31 Mart seçimlerinde yol açıklığı dilediği Tütüncü, “Bizim tek derdimiz var. Oda insanımıza hizmet etmek... “ dedi. Tütüncü, günün üçüncü hemşehri derneği ziyaretini Erzincan Fırat Boyu Kültür Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği’ne gerçekleştirdi. Kendisini sıcacık karşılayan dernek üyelerine teşekkür eden Tütüncü,“Fırat’ın suyu kadar kalbimizdeki sevginiz yüksektir. “ifadelerini kullandı.
Antalya'da Kemer'de yaşanan kazada, ATSO Başkanı Ali Bahar ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. Başkan Bahar'ın ölümü, Antalya'yı yasa boğdu.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde seyir halindeki aracın çarparak metrelerce sürüklediği 88 yaşındaki Derviş Aydeniz olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada sürücü ve 2 yolcu da yaralandı.
Antalya'da yaşayan 67 yaşındaki Hüseyin Bulut, 48 yıldır aynı çizmeyi giyiyor. Bu çizmenin hikayesi ve onu özel kılan şey nedir? Dayanıklılık, anılar ve efsanevi bir çizme...
Antalya'nın Muratpaşa ilçesine bağlı Kızılsaray Mahallesi'nde bulunan bir parkta dehşet verici bir olay yaşandı. Bıçaklı saldırı sonucu 1 kişi hayatını kaybetti.
Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bağlı Günnercik Yaylası’nda Ümit Tosun’a ait kayıp inek ve buzağısı kurtlar tarafından parçalanarak telef edilmiş halde bulundu.
Antalya'nın Serik ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana gelen kazada araç direğe çarpıp devrildi. Kazada 1 kişi yaralandı.