30 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında Diyarbakır'da gerçekleştirilen Türk Eczacılar Birliği (TEB) 44.Dönem 1.Bölgelerarası Toplantısı'na Türkiye'nin dört bir yanından Eczacı Odaları katıldı. Burdur Eczacı Odası da 54.Bölge Temsilcisi olarak toplantıda yer aldı.
Toplantıda eczacılıkta güncel öneme sahip birçok konu ele alındı. Eczacıların karşılaştığı sorunlar, ilaç yoklukları, İfk düzenlemeleri, ilaç fiyatları ve kamu eczacılarının hakları gibi konular masaya yatırıldı.
54.Bölge Burdur Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ferdi Demirol, Yönetim Kurulu Üyeleri Ecz. Muhammed Sedat Ayan ve Ecz. Hakan Yalçıner Türk'ün katıldığı toplantıda 54.Bölge Burdur Eczacı Odası’na plaket taktim edildi.
Burdur Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ferdi Demirol ve Yönetim Kurulu, geçtiğimiz hafta Yeşilova, Tefenni ve Çavdır ilçelerine ziyaretlerde bulundu.
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.
Gölhisar Kaymakamı Emre Çifçi'ye, Başkan Sertbaş'tan hayırlı olsun ziyareti Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, Gölhisar'ın yeni Kaymakamı Emre Cifçi'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emre Cifçi kimdir, detaylar için tıklayın