“Defterhane-i Amire Kalemi” adıyla 1847 tarihinde bugün kurulmuş olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 176. kuruluş yıldönümü Aksu’da kutlandı.
Kuruluş yıldönümü nedeniyle Aksu Belediyesi, Aksu İlçe Tapu Müdürü Atilla Atalay ve kurum personeliyle bir araya geldi. Yıldönümlerini kutlayan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin şunları söyledi: “Geçmişten Geleceğe Mülkiyetin Garantisi, Türkiye’nin köklü ve en önemli kuruluşlarından biri Tapu ve Kadastro Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümünü kutluyoruz. Aksu İlçe Tapu Müdürümüz Atilla Atalay ve kurum personellerimize ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diliyoruz.”
Burdur'da 28 Temmuz 2024 Pazar günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..
Antalya Kumluca'da meydana gelen kazada Necdet Karabaş’ın olay yerinde hayatını kaybettiği, Kazada ağır yaralanan Muammer Herek, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi
Burdur İli Çavdır İlçe Entegre Hastanesinde çalışmalar süratle devam ediyor AK Parti Burdur İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Çavdır ilçemize yapımına başlanan 10 yataklı ilçe entegre hastanesindeki çalışmaların hızla devam ettiği müjdesi verildi.
24 Temmuz Basın Bayramı'nda gerçekleşen Burdur Gazeteciler Cemiyeti Olağan Genel Kongresi'nde Kürşat Tuncel yeniden başkan seçildi. İşte kongre detayları ve yeni yönetim listesi. BGC'de Kürşat Tuncel, güven tazeledi
Burdurlu gazeteci genç kadın hüzne boğdu! Son yolculuğuna uğurlandı Burdur'un Bucak ilçesi Kızılkaya Beldesinde de tanınan, Antalya’da gazetecilik kariyerine devam eden Rabihan Aktaş, hayatını kaybetti.
Çeltikçi'de ev yangını! Ev kullanılamaz hale geldi Burdur'un Çeltikçi ilçesi Cami Mahallesinde ev yangını çıktı. Çıkan yangın sonrasında ev kullanılamaz hale geldi.