Burdur'un Çavdır İlçesine bağlı Söğüt Beldesi'nde, Yeşil Mahalle'deki Arıtma Tesisi bölgesinde bulunan 1,5 kilometrelik yol ile Yine Yeşil Mahalle'deki 1,5 kilometrelik yol olmak üzere toplamda 3 kilometrelik asfaltlama çalışmaları başarıyla tamamlandı. Bu çalışmalar, Karayolları Genel Müdürü, Karayolları 13. Bölge Müdürü ve Karayolları 131. Şube Şefliği'nin büyük yardım ve destekleriyle gerçekleştirildi.
Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper, yaptığı açıklamada, bu destekler için teşekkürlerini ileterek, Bayburt Grup Şirketi'ne ve ilgili yetkililere de katkılarından dolayı teşekkür etti. Başkan Yurdasiper ayrıca, asfalt çalışmasının tamamlanmış olmasının kasaba halkına hayırlı olmasını diledi. Bu çalışmalarla Söğüt Beldesi'nin altyapısının güçlendirilmesi ve yaşam kalitesinin artırılması hedeflenmektedir.
Fethiyespor-Denizlispor karşılaşması için Fethiye’ye giden Denizlispor taraftar grubu otobüsü Mola verdiği Çavdır Söğüt Beldesinde Taşkınlık yapan Taraftarları uyaran İşletme sahibine Küfür ettiği iddiası ortalığı karıştırdı.
Alanya Belediyesi, Demirtaş Mahallesi’nde 15 mahallenin kullandığı bölünmüş yolda başlattığı sıcak asfalt çalışmasına Demirtaş merkezde devam ediyor.
Kaş ilçesinde Gömbe ile Belenli mahalleleri arasındaki yolda sıcak asfalt çalışması yapıldı.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, ilçenin Göktürk Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini duyurdu.
Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, beldenin ana yolunun doğalgaz ve su altyapı çalışmalarından dolayı zarar gördüğünü belirterek, sıcak asfalt çalışmalarının başladığını duyurdu.
Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt çalışması nedeniyle Kepez ilçesi Namık Kemal Bulvarı 3 Kasım Cuma gününden itibaren trafiğe kapatılacak.