Antalya Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran meclis üyeleri ile birlikte Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Başkan Öztürk'ün misafir perverliğinden memnun kalan Başkan Caran ve Meclis Üyeleri teşekkürlerini ve hayırlı olsun dileklerini iletti.
Bu güzel anları sosyal medya hesabından paylaşan Caran: ''Meclis üyelerimiz ile birlikte Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ü hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Nezaketi için teşekkür ederim.'' ifadelerini kullandı.
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Resul Emrah Şahan, Hasan Akgün ve diğer önemli isimlerle görüşerek projeler ve yerel yönetim konularında fikir alışverişinde bulundu.
Seyir Tepesi'nde düzenlenen gecede, Korkuteli'nin önemli isimleri bir araya geldi. Başkan Saniye Caran'a plaket takdim edilen gecede, Korkuteli manzaralı toplu fotoğraflar da çekildi. #Korkuteli #ANTKORDER #SeyirTepesi #Buluşma #BaşkanSaniyeCaran #Plaket #KorkuteliManzarası
Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, 663. Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri'ni takip etmek ve Korkutelili güreşçileri desteklemek için Edirne'ye gitti. #Kırkpınar #Güreş #SaniyeCaran #Korkuteli #AltınKirazGüreşleri #Edirne #FilizGencanAkın #YusufCanZeybek
Korkuteli Tarihi buluşma öncesi ilçeye atanan bürokratlardan Sağlık Müdürü Birgül Tezcan, Emniyet Müdürü Muharrem Yavuz ve diğer yetkililere "Hayırlı olsun" ziyaretlerinde bulunan başkan Adnan İmirgi ile dernek yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini 31 Mart seçimlerinin galibi Belediye Başkanı Saniye Caran'a yaptılar...
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
İşlek; “Milletin seçtiği bir kişiye saygımız sonsuzdur ama geçmişe bulaşmayın. Eleştirin eleştirmek başka bir şey ama Kamu Zararı kelimesini kullanıyorsanız haddinizi bileceksiniz.” Dedi. Haber için