Afyonkarahisar / Sandıklı

Sandıklı Sanjet Yenileniyor, Başkan Çöl Yakın Takipte

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, SANJET A.Ş’nin yeni ısınma sezonundaki hazırlıklarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.

Sandıklı Sanjet Yenileniyor,  Başkan Çöl Yakın Takipte

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL SANJET ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ


Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, SANJET A.Ş’nin yeni ısınma sezonundaki hazırlıklarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.
 Afyonkarahisar ili Sandıklı ilçende kullanılan ve ömrünü dolduran SANJET aletleri inceleyen Belediye  Başkan Dr. Mustafa Çöl, yeni sezonda yapılacak olan çalışmaları yakında takibe aldı.
Sandıklı ilçemizin sıcak su ile ısıtma hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla Başkan Dr. Mustafa Çöl, SANJET aletlerinin durumunu incelemek üzere bir çalışma gerçekleştirdi. Yapılan inceleme çalışmaları sonucunda, ilçede  kullanılan SANJET aletlerinin ömrünü doldurduğu ve yeni sezonda yapılacak olan çalışmalarda kullanılmak üzere yenilenmeye ihtiyaç duyulduğu tespit edildi.

SANJET ısıtma Sistemleri Yenileniyor
      Başkan Dr. Mustafa Çöl, ilçedeki SANJET ısıtma hizmetlerinin kalitesini artırmak amacıyla yeni sezonda yapılacak olan çalışmaları titizlikle inceledi. Bu kapsamda, SANJET’in ısınma hizmetlerinde kullandığı aletlerinin yenilenmesi ve güncellenmesi kararı alındı.
Başkan Dr. Mustafa Çöl, yaptığı açıklamada, “İlçemizin temizlik ve altyapı hizmetleri konusunda her zaman en iyisini hedefliyoruz.
SANJET aletlerimizin ömrünü tamamladığını gördük ve yeni sezonda daha etkili bir hizmet sunabilmek adına bu aletleri yenileme kararı aldık. İlçe halkımızın daha temiz ve sağlıklı bir çevrede yaşamasını sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl'den Üniversite Öğrencilerine Müjde
Yerel

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl'den Üniversite Öğrencilerine Müjde

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Üniversite öğrencilerine müjdeyi vererek, Burs başvurularının başlayacağını açıkladı.

Sandıklı Yeni Termal Oteli 10 Ayda Otuz Üç Bin Vatandaş Kaldı

Sandıklı Yeni Termal Oteli 10 Ayda Otuz Üç Bin Vatandaş Kaldı

Jeotermal su kullanılan Yeni Termal Otelde ; Kür merkezi, Çamur, Aquapark, Yüzme havuzu, Masaj, Spa gibi etkinliklerin yanı sıra, yöresel lezzetlerin hayat bulduğu lezzetli mutfağı,

Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel Göreve Başladı  Başkan  Çöl Ziyaret etti
Yerel

Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel Göreve Başladı Başkan Çöl Ziyaret etti

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı ilçemize yeni atanan Kaymakam Önder Çengel’i makamında ziyaret ederek, ilçemize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

İlyas  Yalçıntaş'ın Verdiği Dev Konser İle Festival Sona Erdi
Yerel

İlyas Yalçıntaş'ın Verdiği Dev Konser İle Festival Sona Erdi

Sandıklı Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Sandıklı Termal Turizm Festivali, 5 günlük yoğun programın ve konserlerin akabinde sona erdi.

Sandıklı Termal Turizm Festivali 4. Günü Rafadan Tayfa gösterisi ve  Ece Mumay'ın verdiği muhteşem konser ile sona erdi.
Yerel

Sandıklı Termal Turizm Festivali 4. Günü Rafadan Tayfa gösterisi ve Ece Mumay'ın verdiği muhteşem konser ile sona erdi.

Ece Mumay'a Sandıklı ilçesindeki çocuklar tarafında sürpriz doğum günü pastası kesilirken, Ece Mumay 25. yaşını Sandıklı'da sevenleri ile birlikte kutladı.

Sandıklı'da Hüseyin Kağıt  Rüzgarı Etkili Oldu
Yerel

Sandıklı'da Hüseyin Kağıt Rüzgarı Etkili Oldu

Geleneksel olarak düzenlenen Sandıklı Belediyesi Termal Turizm Festivalinin ikinci günü, Sandıklı'da Vatandaşların yoğun katılımıyla coşku içerisinde gerçekleşti.