Antalya

REKSAN Reklam, Türkiye Genelinde ve Uluslararası Alanda Başarılarıyla Öne Çıkıyor

Bucak kökenli girişimci Hakan Saltoğlu'nun liderliğinde faaliyet gösteren REKSAN Reklam, Türkiye genelinde ve uluslararası alanda başarılarıyla dikkat çekiyor. Şirketin hikayesi, başarıları ve dünya genelindeki projeleri hakkında detaylı bilgi.

REKSAN Reklam, Türkiye Genelinde ve Uluslararası Alanda Başarılarıyla Öne Çıkıyor

Bucaklı hemşehrimiz Hakan Saltoğlu'nun liderliğinde faaliyet gösteren REKSAN Reklam, Türkiye genelinde ve uluslararası alanda adından sıkça söz ettiriyor. Hakan Saltoğlu, yaptığı açıklamada şirketin hikayesini, başarılarını ve dünya genelindeki projelerini paylaştı.

Bucak kökenli bir aileye mensup olan Hakan Saltoğlu, ailesi ile birlikte 1981 yılında Bucak'tan Antalya'ya taşındı. Aile geleneğini sürdürerek 1988 yılından itibaren reklamcılık sektöründe yer aldıklarını belirtti. Hakan Saltoğlu'nun liderliğinde 4 kardeş ve 1 enişte ortaklığında 1994 yılında açılan REKSAN Reklam, başlangıçta oteller, kamu kuruluşları ve ticarethanelere hizmet veriyordu.

Vizyonuyla kaliteli hizmet veren REKSAN Reklam, müşteri talepleri doğrultusunda kısa sürede büyüdü. Türkiye genelinde tanınmış markalarla çalışmaya başlayarak sektördeki yerini sağlamlaştırdı. Yurt genelindeki başarısının ardından müşteri yönlendirmeleri sonucunda yurt dışına açılarak uluslararası projelere imza attı.

REKSAN Reklam, sektöre getirdiği yenilikçi projelerle tanındı. Özellikle endüstriyel reklam tasarımı konusunda Türkiye genelinde ilk üçe girdi ve Türkiye'nin tescilli endüstriyel tasarım dalında ilk bin şirketinden biri oldu. Aldıkları ödüllerle bu başarılarını taçlandırdı.

Hakan Saltoğlu'nun liderliğindeki REKSAN Reklam, aldıkları ödülleri bir üst seviyeye taşıyarak Türkiye'yi temsil etmeye hazırlanıyor. Hollanda'da düzenlenen bir yarışmada Türkiye'yi temsil edecek olan şirket, dünya genelinde birincilik hedefliyor.

Hakan Saltoğlu'nun ifadelerine göre REKSAN Reklam, 77 kişilik bir ekiple hizmet veriyor. Firma, reklamcılık ve tabela üretimi alanındaki geniş deneyimiyle müşterilerine kaliteli ve yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Hakan Saltoğlu'nun aile geleneğini devam ettirmeye olan bağlılığı, REKSAN Reklam'ın gelecekte de başarı dolu projelere imza atacağının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tüketiciyi aldatanların cezası ağır oldu
Yerel

Tüketiciyi aldatanların cezası ağır oldu

Reklam Kurulu, kasım ayı indirimlerini inceleyerek gerçek olmayan kampanyalara yönelik toplamda 92,5 milyon TL idari para cezası kesti. İndirimli satışlarda tüketiciyi yanıltacak ifadelerin kullanılmaması uyarısı yapıldı.

40 yıl önce çekilen BUR-TRAK filmi yeniden gündemde
Yerel

40 yıl önce çekilen BUR-TRAK filmi yeniden gündemde

Burdur Traktör ve Önyükleyici Fabrikası’nın (Bur-Trak) en iyi reklam ödülünü alan ve 40 yıl önce çekilen reklam filmi sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Hasan Can Caran'dan Eşi Saniye Caran'a tam destek
Yerel

Hasan Can Caran'dan Eşi Saniye Caran'a tam destek

Başkan Caran'dan eşine tam destek CJP Korkuteli Belediye adayı olan ve seçim kurulundan veto alan Hasan Can Caran, sosyal medya hesabından basın açıklaması yaparak yaşanan süreç ile ilgili bilgi verdi.

Türkiye ittifakı Antalya  Muratpaşa'da Kuruluyor
Yerel

Türkiye ittifakı Antalya Muratpaşa'da Kuruluyor

İYİ Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Erdal Özçivi, iyi parti eski Kepez İlçe Başkanı Mesut Emrah Yıldırımlar, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Başak Karataş ve ilçe yöneticilerinin de aralarında bulunduğu 150 ye yakın İYİ Partili Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.

Korkuteli  CHP Belediye de Manavoğlu çekildi Saniye Caran Aday oldu
Yerel

Korkuteli CHP Belediye de Manavoğlu çekildi Saniye Caran Aday oldu

Antalya Korkuteli CHP ilçe başkanı İsmail Karadeli resmi başvurunun ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak şunları söyledi; "Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayımız Sayın Saniye Caran 

Korkuteli CHP Saniye Caran Başkanlığında Belediye Meclis üyeleri
Yerel

Korkuteli CHP Saniye Caran Başkanlığında Belediye Meclis üyeleri

Antalya Korkuteli ilçesinde bir türlü belirlenemeye CHP Belediye Başkan adayı sorunu Akşam Manavoğlu nun istifasi ile Başkan adayı olarak Saniye Caran gündeme geldi.