Burdur / Bucak

Özgür Özmen seçim vaatlerini açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bucak İl Genel Meclis Üyesi Adayı Özgür Özmen, Bucak'a seslendi. Bucak İl Genel Meclis Üyesi Adayı Özgür Özmen seçim vaatlerini sıraladı, herkesten destek istedi.

Özgür Özmen seçim vaatlerini açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bucak İl Genel Meclis Üyesi Adayı Özgür Özmen, Bucak'taki vatandaşlara seçim vaatlerini açıkladı.

Özgür Özmen, yaptığı açıklamada, "Hak, hukuk ve adalet yolunda özgürlüğün, eşitliğin ve yarının Türkiye'sini kurma mücadelesinde her türlü fedakarlığı gösteren yiğit ve onurlu Bucaklı hemşehrilerimi saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum" dedi.

Halkçı ve Kamucu Belediyecilik Vaadi

Özmen, CHP'nin Bucak'ta halkçı ve kamucu bir belediyecilik anlayışıyla yönetileceğini vurguladı. Özmen, "Emeğiyle ve alın teriyle halkçı, kamucu bir belediyecilik özlemiyle bizimle bir araya gelen çok kıymetli hemşehrilerim…" diyerek sözlerine başladı.

Partide Yıllarca Görev Aldı

Özmen, CHP'de çocuk yaşta partiye girdiğinden beri birçok görev üstlendiğini söyledi. Kızılkaya Belde Başkanlığı, Ana Kademe İl Başkan Yardımcılığı, İl Gençlik Kolları Başkanlığı, parti eğitmenliği ve yöneticilik gibi görevlerde bulunduğunu belirten Özmen, "Tüm yöneticiliklerim boyunca 11 ilçemiz ve 194 köyümüzde sokak sokak, kapı kapı halkımızın dertlerine derman olmaya çalıştık" dedi.

Özgür Özmen'in Seçim Vaatleri:

Kadınlara: Üretime dahil olma, sosyal hayatta daha çok yer alma ve özgür ve eşit olma sözü verdi.

Gençlere: Mutlu oldukları, bir zorunluluk değil, ev olarak gördükleri bir Bucak inşa etme sözü verdi.

Çiftçilere: Ürünlerini kazançla hasat ettikleri, besisinden daha fazla verim aldıkları bir Bucak inşa etme sözü verdi.

Köylülere: Köylerden göç etmek zorunda kalmadıkları, gitmek zorunda kalanların da köye dönüş projeleriyle üretim yapmaya başladığı bir Bucak inşa etme sözü verdi.

"Partili, Partisiz Herkesin Desteğini Bekliyorum"

Özmen, "Kızılkaya'mızın ve Bucak'ımızın öz evladı olarak yönetim geçmişimden aldığım tecrübe ve gençliğimin verdiği heyecanla sesi duyulmayanların sesi olmak, halkımızın gerçeklerini yansıtmak üzere aday olduğum il genel meclisinde desteklerinizi bekliyorum" dedi.

Özmen, "Kadınların, gençlerin, emeğiyle yaşayan binlerce hemşehrimizin gür sesi olmak için yola çıkıyoruz" diye konuştu.

"Kadınlar Kazanacak, Gençler Kazanacak, Kızılkaya Kazanacak, Bucak Kazanacak!"

Özmen, basın toplantısını "Kadınlar kazanacak! Gençler kazanacak! Kızılkaya kazanacak! Bucak kazanacak!" sloganıyla sonlandırdı.

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Erdoğan açıkladı 400 Milyar dolar detayı
Türkiye

Erdoğan açıkladı 400 Milyar dolar detayı

Erdoğan konuşmasında önümüzdeki dönemde ekonomi alanında atılacak adımlara ilişkin bilgiler verdi. İşte dikkat çeken ekonomik başlıklar...

AK Parti Seçim Beyannamesinde neler var ? İşte Dikkat çeken maddeler
Türkiye

AK Parti Seçim Beyannamesinde neler var ? İşte Dikkat çeken maddeler

AK Parti seçim vaatlerini açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, madde madde seçim beyannamesini açıkladı.

Burdur elektrik kesintisi! 22 Nisan Burdur elektrik kesintisi nerede yaşanacak?
Yerel

Burdur elektrik kesintisi! 22 Nisan Burdur elektrik kesintisi nerede yaşanacak?

Burdur'da 22 Nisan 2024 Pazartesi günü elektrik kesintisi var mı? Burdur ve ilçelerinde elektrikler kesilecek mi? Burdur'da yaşanacak elektrik kesintilerini sizler için derledik. Detaylar haberimizde..

Mühendis Adayları Sektör Yöneticileri İle Buluştu
Yaşam

Mühendis Adayları Sektör Yöneticileri İle Buluştu

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Mühemdislik-Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri ve Elektrik-Elektronik Mühendisliği Topluluğu tarafından “Gücün Kontrolü Elinizde: Yılmaz Redüktör” adlı seminer düzenlendi.

Bucak Muhtarlarından Başkan Gümüş'e Ziyaret
Yerel

Bucak Muhtarlarından Başkan Gümüş'e Ziyaret

Burdur Belediye Başkanı Hülya Gümüş, kendisini tebrik ziyaretine gelen Bucaklı muhtarları makamında konuk etti.

20 Nisan'da Burdur'da Kuvvetli Yağış Bekleniyor: Tedbirlerinizi Alın!
Yerel

20 Nisan'da Burdur'da Kuvvetli Yağış Bekleniyor: Tedbirlerinizi Alın!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Burdur ve çevrelerinde 20 Nisan Cumartesi günü kuvvetli yağış yaşanabileceği uyarısında bulunuldu.